24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Máme vítězku výzvy s růstovým přípravkem na řasy

03.04.2017

Kdo by netoužil po krásných dlouhých a hustých řasách! Naše vítězka z blogu Something Sometimes si svůj sen už s přípravky HAIRPLUS splnila, a vy ji můžete směle následovat :) Pro vítězku byl připravený kosmetický balíček v hodnotě 4570,- Kč

Testovalo se růstové sérum na řasy a obočí HAIRPLUS. Jde o unikátní přípravek obsahující komplex vysoce účinných bio peptidů, které dokáží řasy prodloužit, zahustit a zlepšit jejich kvalitu. Navíc Vitaminy A, C, E, Panthenol a výtažky z květů zajistí přenos aktivních látek a výživu očního okolí a obočí.

Blogerky přípravek testovaly po dobu 10 dnů. Poté následovalo sepsání článku. Už zbývá jen ukázka a slova od vítězné blogerky.

"Po více než měsíci pravidelného používání si té proměny začali všímat lidi kolem mě. A to i můj taťka, který takovéhle věci běžně opravdu neřeší :) Řasy mi pochvalovali kolegyně v práci, kamarádky a dokonce i instruktor na lyžařském výcviku! Takže řasy okolí obdivuje statečně. Já jsem z výsledku samozřejmě nadšená! A stejnou radost mám i z toho, jakou službu udělalo sérum u obočí. Konečně mám obočí krásně vytvarované a nemusím si ho dokreslovat tužkou."

Celý článek můžete shlédnout na blogu Something Sometimes. Děkujeme všem zúčastněným! A těšíme se na další výzvu!

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.