24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Máme vítězku výzvy s růstovým přípravkem na řasy

03.04.2017

Kdo by netoužil po krásných dlouhých a hustých řasách! Naše vítězka z blogu Something Sometimes si svůj sen už s přípravky HAIRPLUS splnila, a vy ji můžete směle následovat :) Pro vítězku byl připravený kosmetický balíček v hodnotě 4570,- Kč

Testovalo se růstové sérum na řasy a obočí HAIRPLUS. Jde o unikátní přípravek obsahující komplex vysoce účinných bio peptidů, které dokáží řasy prodloužit, zahustit a zlepšit jejich kvalitu. Navíc Vitaminy A, C, E, Panthenol a výtažky z květů zajistí přenos aktivních látek a výživu očního okolí a obočí.

Blogerky přípravek testovaly po dobu 10 dnů. Poté následovalo sepsání článku. Už zbývá jen ukázka a slova od vítězné blogerky.

"Po více než měsíci pravidelného používání si té proměny začali všímat lidi kolem mě. A to i můj taťka, který takovéhle věci běžně opravdu neřeší :) Řasy mi pochvalovali kolegyně v práci, kamarádky a dokonce i instruktor na lyžařském výcviku! Takže řasy okolí obdivuje statečně. Já jsem z výsledku samozřejmě nadšená! A stejnou radost mám i z toho, jakou službu udělalo sérum u obočí. Konečně mám obočí krásně vytvarované a nemusím si ho dokreslovat tužkou."

Celý článek můžete shlédnout na blogu Something Sometimes. Děkujeme všem zúčastněným! A těšíme se na další výzvu!

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.