24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Máme vítězky výzvy s revoluční žehličkou na vlasy Remington Air Plates

09.05.2017

Kdo by nechtěl mít krásné, hladké a lesklé vlasy během chviličky každý den? 10 blogerek mělo možnost vyzkoušet tuto opravdu revoluční žehličku na vlasy s jedinečnými pohyblivými plochami! Přinášíme ti 3 vítězné recenze, které se nám líbily nejvíce.

Děvčata testovala zcela nový typ žehličky na vlasy od značky Remington. Její kouzlo se skrývá mimo jiné v pohyblivých žehlících plochách, vylepšenému povrchu a technologii Cool touch. Jak uspěla Remington Air plates u blogerek? Splnila velká očekávání?

Jaké pocity z ní měly autorky nejlepších recenzí?

1. MÍSTO: Elizabethlore: "Už několik měsíců jsem si slibovala, že si musím pořídit novou žehličku. Udělala jsem dobře, že jsem si počkala na novou Remingtonku, má totiž unikání systém pohyblivých ploch, což zabraňuje například i onomu vyškubávání vlasů...pohyblivé plochy žehličky a pak tedy technologie cool touch, která odvádí teplo směrem do vnějšího povrchu žehličky. Díky tomu se dá žehlička držet pod žehlícími plochami (nevyhovuje mi držet žehličku jen za rukojeť a hlavně je to nutnost, pokud děláte vlny)..."

2. MÍSTO: Terripeterk: "Musím říct, že jsem s touhle žehličkou naprosto spokojená. Vlasy se s ní rovnají úplně bezvadně, velmi rychle se nahřívá (do 15 sekund), takže prakticky ji můžete začít používat ihned a nemusíte čekat, až se nahřeje. To stejné platí i u kulmování vlasů, vlasy po ní krásně kloužou, takže se nikde nezachytávají a nevytváří nepřirozený efekt. Vlasy jsem měla vyžehlené asi za 3 minuty a natočené asi za 10 minut, takže je vhodná i pro ty z vás, kteří ráno nestíhají a nechtějí kvůli úpravě vlasů vstávat dřív..." 

3. MÍSTO: Fromlenka: "Táto žehlička má tiež funkciu automatického bezpečnostného vypnutia. Je ľahká a skladná! Bežne sa mi stáva, keď idem von a použijem predtým kulmu, žehličku (na vlasy, či prádlo), tak ma vonku chytá panický strach, či som mnou použitý spotrebič vypla. A stalo sa mi to už nejeden krát. Táto funkcia je práve preto jej veľkým plusom..."

Na jaké ceny se mohou děvčata těšit?

1. MÍSTO: výběr produktů značky Russell Hobbs v hodnotě 3 000,-

2. MÍSTO: výběr produktů značky Russell Hobbs v hodnotě 2 000,-

3. MÍSTO:  výběr produktů značky Russell Hobbs v hodnotě 1 000,-

 

Gratulujeme vítězkám a prosíme, aby nás kontaktovaly na jan.kozeluh@imedium.cz 


Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na příště! :-)

Komentáře

Elizabeth Lore 09.05.2017 21:02

Pane Bože! Děkuji moc! Jsem šťastná, gratuluji ostatním!

FromLenka 10.05.2017 19:40

Jééééj skvelé, teším sa. Ďakujem! Gratulujem zvyšku dievčat

TerriP 10.05.2017 20:20

Taky strašně moc děkuji, už se těším až vyzkouším nějaký produkt od russella hobbse, a samozřejmě gratulace ostatním

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.