24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Nechte se hýčkat osvědčenými pomocníky

25.11.2016

Také ráda objevujete novinky ve světě krásy a péči o pokožku? Rádi bychom vám představili 3 osvědčené produkty, na které se můžete spolehnout. S těmito pomocníky budete ještě krásnější a spokojenější. 

Sefiros

Mrtvé moře u vás doma

O blahodárných účincích produktů z Mrtvého moře víme již dávno. Kosmetická značka Sefiros přináší řadu Beauty Body Minerals vyrobenou v Izraeli a odkrývá všechna tajemství, jež v sobě Mrtvé moře uchovává. Můžete si tak doma vytvořit vlastní wellness.

Beauty Body Minerals přináší sprchové gely, relaxační koupelové soli, sprchová mléka i oleje. Všechny přípravky příjemně voní a jsou velmi šetrné k pokožce. Vyzkoušet můžete například sprchové peelingové mléko, které svými jemnými mikročásticemi dokonale umyje a ošetří vaši pokožku. Užijte si hydratovanou a krásně hebkou kůži se značkou Sefiros.Marhulový olej

Marulový olej – zázrak z Afriky

Marulový olej je o něco méně známý nežli arganový olej. Do popředí zájmu se dostal teprve nedávno. Marocké ženy jej používají po staletí, aby si udržely krásnou pleť bez vrásek a zdravé vlasy. Marulový olej se vyrábí z jadérek plodů marulovníku. Tento strom se těší v Namibii velké úctě a posvátnosti. Jeho plody jsou pochoutkou tamních živočichů. Místní obyvatelé vyrábí z marulového oleje také vynikající víno.

Z vyschlých peckovic se lisuje velmi vzácná tekutina, která obsahuje důležité polynenasycené mastné kyseliny, které posilují membrány buněk. Marulový olej je také bohatým zdrojem antioxidantů a vitamínu C. 100 % přírodní olej nabízí značka Sefiros. Má všestranné použití, krásně se vstřebává a nezanechává mastný film.Štětce Sefiros

Líčení je radost, když máte ty správné doplňky

Znáte to, ráno pospícháte do práce, chcete být hezky upravená, ale nemáte času nazbyt. Kvalitní kosmetické pomůcky vám mohou pomoci ušetřit čas a usnadnit líčení. Představujeme kosmetické štětce Sefiros, které jsou vyrobeny z vysoce kvalitních vláken, jež zajistí rovnoměrné nanesení líčidel. Značka nabízí několik typů kosmetických štětců. Naleznete zde vše, co potřebujete k dokonalému nalíčení rtů, obočí, štětce, na make-up, tvářenku a dokonce i kleště na řasy a další vychytávky.

Pokud chcete opravdu to nejlepší, vsaďte na štětce Sefiros s rukojetí z červeného dřeva. Jde o prémiovou řadu Sefiros, která vyniká originálním designem. Nejvíce se vám osvědčí štětec na nanesení pudru a tvářenky. Extrémně jemný, a přesto silný štětec vás doslova pohladí. Zajistí rovnoměrné nanesení pudru a dokonalý vzhled.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.