24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Nestavím si vzdušné zámky, snažím se být realista, říká nadějná YouTuberka

24.09.2015

První video objev na Blogerky.cz! Pro měsíc září se jím stala příjemná a sympatická Bára Švestková, která má na kosmetiku jasný názor a chce se o něj podělit s ostatními. Jde si za svým a v cílích do bodoucna má jasno. Znáte kanál Barušminky?

Baru, jsi prvním video objevem, který jsme kdy vyhlásili. Jaký je to pocit?
Překvapení, radost ale i velký úkol do budoucna. Musím ukázat, že jsem objevem oprávněně a že si tento titul opravdu zasloužím.

Proč jsi začala natáčet a jaké bylo tvé první video?
Asi dva měsíce jsem psala blog ale přišlo mi, že při psaní neumím popsat produkt přesně tak, jak bych to udělala slovně. Proto jsem začala laškovat s myšlenkou začít natáčet. První video bylo o růžové sadě L´oréal Skin Perfection, které bylo točené na mobil, v příšerné kvalitě. Smazala jsem ho, ale určitě ho někdy zase vydám - pro pobavení. :)Bára ŠvestkováKteré kosmetické produkty si vysloužily titul Barušminky? Které máš nejraději?
Mám ráda jumbo tužky ze Sephory, super levnou, ale výbornou řasenku od S-he a pak stíny a tvářenky od E-style. Obecně mám ráda levnější produkty, které jsou dostupné pro každého.

Měla jsi teď video o tom, jak šetřit a bylo velmi úspěšné, jak často ale "ujedeš" tak, že ti nezbyde na to důležité?
Tak tahle situace u mě opravdu nehrozí, nejsem vůbec utrácivý člověk a nekupuji nic bezmyšlenkovitě tak, aby mi pak nezbylo na cokoliv důležitého. Zní to jako ideální stav, ale kolikrát sama sebe touhle vlastností štvu.Bára s kamarádkouCo si myslíš o dekorativní kosmetice pro muže?
Muž má být mužem a žena ženou, pečující pánskou kosmetiku schvaluji, mám ráda muže, kteří o sebe pečují a dokonce i nějaké věci určené pro muže používám. Ale dekorativku by muži opravdu měli nechat nám ženám, pokud si nehrají v kulturáku na Helenu Vondráčkovou a Lucii Bílou, ale popravdě i tohle mi přijde divné.

Máš nějaký produkt už několik let a nevyměníš ho?
Už kupu let používám vůni Euphoria od Calvina Kleina a tu jen tak nevyměním. Z dekorativky mám už tak desátý pudr od Alverde, ale jinak mě baví objevovat nové, nevyzkoušené věci.

Co si myslíš o konturování obličeje? Je to teď velký trend. K jaké příležitosti se podle tebe hodí?
Lehké konturování (lícní kosti, čelo, čelist) se hodí na každý den. Dát tváři trochu plastičnosti neuškodí nikdy a je to celkem jednoduché. Nic se ale nemá přehánět a jak se říká - méně občas znamená více. Stínů není nikdy dostCo bys poradila holkám, které chtějí začít točit videa?
Pokud je to láká a mají pocit, že mají co nabídnout, ať do toho jdou. Musí ovšem počítat s tím, že je to časově a občas i psychicky náročné. :) Natáčet, upravovat videa a odepisovat na komentáře zabere dost času a ostatní koníčky jdou často stranou. Odběratelé ani případné spolupráce nejsou zadarmo a nespadnou nikomu do klína sami.

Přišla jsi už na nějaké tipy a triky, které při natáčení fungují?
Mít dobrou náladu a chuť natáčet. Pokud vím, že to video natočit "musím", přitom bych se raději třeba válela s přítelem u televize, tak natáčím většinou na několikrát a stejně nejsem s výsledkem kolikrát spokojená. Většinou, když přítel není v sobotu doma, natočím třeba tři videa, pěkně v klidu. Taky je důležité komunikovat - odepisovat na komentáře jak na youtube, tak na facebooku.Hlavně pozitivně:)Čeho bys chtěla jako youtuberka dosáhnout?
Od začátku natáčení mám daný cíl 10 000 odběratelů a toho se stále držím. Jestli ho dosáhnu, dám si cíl další. Jsem typ člověka, který si nestaví vzdušné zámky, snažím se být realista a raději si dávat menší cíle než se plahočit za něčím, co je nedosažitelné...

Děkujeme za rozhovor a přejeme víc a víc odběratelů. :)

Pokud ještě Báru neznáte, určitě se podívejte na její kanál Barušminky.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.