24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Nevíš jak zabalit dárky? Inspiruj se známými youtubery

23.12.2016

A je to tady! Vánoce jsou už zítra a ty si stále nevíš rady, jak originálně zabalit dárky? Nezoufej, vybrali jsme hned několik videí, ve kterých najdeš spoustu skvělé inspirace a nápadů.

Znáte ten pocit, kdy se snažíte z balícího papíru vytvořit úhledný balíček, který potom budete moci dozdobit stužkami a třpytivými hvězdičkami a papír s vámi ne a ne spolupracovat? Snažíte se jako o život, ale dárek vypadá křivě, zmačkaně a stále nejste spokojeni? Ozdůbka navrch to většinou nezachrání.

Vy to pak můžete buďto vzdát s tím, že vaši blízcí stejně vědí, že nejste žádný specialista aranžér z povolání a mávnout nad tím rukou, anebo se můžete inspirovat na YouTube. My jsme pro vás vybrali videa se spoustou užitečných tipů. Tak nezoufejte a balte jako profík! :)

Pokud nejste zrovna z těch nejzručnějších, určitě se vám bude líbit svělý tip na balení dárků od Zachyho. Je to snadné, originální a navíc dosáhnete krásného a elegantního výsledku s minimem námahy. 

Máte ráději spoustu barev, flitrů a chcete si s balením opravdu vyhrát? Pak se vám určitě bude líbit hned 30 různých tipů na balení dárků od známé youtuberky Wengie.

Jednoduchost, elegance, ale i veselé vánoční zdobení? DIY na balení vánočních dárků podle AmandyRachLee ocení snad každý, kdo si nepotrpí na papír se sněhuláčky, ale libuje si v moderním stylu. 

Který tip se vám libil nejvíce? Také balíte dárky až dneska? :)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.