24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Stylový Tibet

22.12.2016

Charitativní Shop ProTibet funguje pod záštitou neziskové organizace MOST, o.p.s a nákupem můžete podpořit chod rozvojových projektů na pomoc Tibeťanům v Tibetu a indickém exilu. 

Eshop nabízí celou řadu stylových produktů a módních doplňků. Po roce čekání jsou opět v nabídce velmi populární cestovní amulety, letošní novinkou jsou medicínské náramky a hitem pak náramky ze skleněných perel.NáramekOblíbeným artiklem na eshopu jsou šperky. Originální a unikátní šperky pochází od tibetských maloobchodníků a jsou vyrobeny z jačí rohoviny, které jsou ručně broušeny, batikovány a lakovány, dále stříbra nebo bílého kovu. Jako zdobné prvky jsou použity polodrahokamy, které jsou tradičním způsobem vkládány do kovových, ručně tepaných forem. Řada šperků je ozdobena malými přívěsky s buddhistickou tématikou, například Buddhovou hlavou nebo některým z 8 šťastných buddhistických symbolů.Cestovní amuletPoslední tři roky dovážíme od tibetských umělců skleněné perly. Skleněné perly jsou jednotlivě vyrobeny podle originálních návrhů světoznámého skla murano a následně jsou originálně zdobeny tibetskými umělci ve sklářské dílně v severní Indii. Perly je možné koupit jednotlivě a poskládat si náhrdelníky a náramky podle vlastní fantazie, případně si je můžete koupit v již připravených sadách.

Jedním z nejstylovějších produktů jsou ručně vyrobené vlněné šály. Tyto hedvábné šály pochází od žen z údolí Spiti v severoindickém Himálaji. Šály jsou vyrobeny ze 100% vlny himálajských ovcí a koz, jsou velmi teplé a jemné v několika jemných vzorech.Vlněné šályŠály ze Spiti jsou proslavené v celé severní Indii. Nákupem šály navíc podpoříte malé děti ve vesnici Demul v Himálaji, výtěžek je určený na provoz školy ležící ve výšce 4 300 m n. m., kterou místní lidé založili v září roku 2014. Ve vesnici žije 65 rodin a do školy momentálně chodí 23 dětí ve věku 4 - 6 let. Ženy se snaží sehnat peníze na provoz školy právě prodejem krásných ručně tkaných šál, které vyrábí pod záštitou organizace zvané Himalaya Handicrafs.

Projekty a prodejem na eshopu se snaží ProTibet zachovat tibetskou kulturu. Eshop nabízí široký sortiment produktů vyrobených Tibeťany, koupíte zde tedy tibetské mísy, sošky, deky, šály a šátky, náramky, knihy, tašky, peněženky, obaly na telefon nebo buddhistické předměty.

Nakupovat můžete na www.shop.protibet.cz. A nezapomeňte, že každý Váš nákup udělá radost i na druhém konci světa.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.