24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

PROMĚŇ MĚ s Annou Sulc

13.10.2016

Cítíš, že potřebuješ změnu? Chceš zažít skvělý den s oblíbenou youtuberkou Annou Sulc a zároveň proměnit svůj vzhled od hlavy až k patě? Zúčastni se pořadu PROMĚŇ MĚ!

Každá z nás občas potřebuje změnu. Jiný účes, styl oblékání, osvěžit denní make-up rutinu. Není nad to, když ti s takovou proměnou někdo pomůže. Právě díky pořadu PROMĚŇ MĚ, se nyní můžeš dočkat své proměny i ty! 

Svěř se do rukou přednímu vizážistovi Pavlovi Bauerovi a skvělé kosmetické značce AVON a získej nezapomenutelné zážitky s youtuberkou Annou Sulc. Po čase stráveném v rukou odborníků se budeš cítit jako nový člověk, získáš spoustu užitečných rad a tipů a hlavně novou inspiraci.

Jestli chceš být tou šťastnou, která získá celkovou proměnu vzhledu, máš čas zítra 19. 10. 2016 ráno a jsi z Prahy, stačí nahrát svou fotografii do komentářů a napsat, proč si změnu přeješ. Pokud tě vybereme, čeká tě nejen zbrusu nový look a dárek v podobě parfému Life od AVONU, ale také si odneseš vzpomínky k nezaplacení.

Tak neváhej a přihlaš se! :)

Komentáře

16adelinka 13.10.2016 14:57

Já si přeji změnu protože už se necítím svá a chci změnu a byt jiná a aby jsem zase našla to své já, říká se změna je zivot... a navíc rada zkouším nové věci a výzvy a tohle je skvělá šance zkusit něco nového a poznat barevnou youtuberku Annu Sulc...

16adelinka 13.10.2016 14:58

Já si přeji změnu protože už se necítím svá a chci změnu a byt jiná a aby jsem zase našla to své já, říká se změna je zivot... a navíc rada zkouším nové věci a výzvy a tohle je skvělá šance zkusit něco nového a poznat skvělou youtuberku Annu Sulc...

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Nové blogy

Populární blogy

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.