24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Not So Funny Any a AMCO v KURÝROVI! Chceš se s nimi setkat?

10.10.2016

Chystáme nového KURÝRA! Tentokrát si k Ondrovi Vodnému přisedne Not So Funny Any a její přítel a hudebník AMCO! Chceš se s nimi setkat právě ty? :)

V naší online talk show KURÝR už jsme vyzpovídali například kluky z MadBros, Carrie Kirsten, Natálku Kotkovou alias The Nattiness nebo třeba Denise z kanálu DenisTV.

Nyní chystáme nový díl, ve kterém moderátor Ondra sveze youtuberku Not So Funny Any a jejího přítele, hudebníka známého jako AMCO. Pokud se chceš s touhle sympatickou dvojicí setkat osobně, jsi z Prahy a máš čas ve čtvrtek 13. 10. 2016 dopoledne, není nic jednoduššího, než nám napsat do komentářů, proč bychom měli přijet právě za tebou. Pro snadnější kontakt přidej svůj facebook nebo instagram. :)

Pokud tě vybereme, můžeme za tebou přijet domů, do školy nebo do práce a kromě Not So Funny Any a AMCO přivézt taky něco na zub.

Pokud chceš vědět, jak takové setkání vypadá, podívej se například na video s Carrie. ;)

Komentáře

karambwa 10.10.2016 16:22

Zdravím Anežku mám ráda, je strašně sympatická a ačkoliv vídám youtubery po celé Praze, tak ani jednou jsem za nikým nešla, jsem taková že je ráda vidím, ale pro fotku si nejdu (stačí mi že je vidím, nejsem sběratelka fotek ) a popovídat taky nejdu, když vidím kolik je kolem nich lidí tak si říkám že mi za to nestojí abych řekla ahoj a zase šla ale kdyby vyšlo tohle, tak už bych si s nimi konečně mohla popovídat kdyby to náhodou vyšlo tak mě prosím kontaktujte zde https://www.instagram.com/karambwa/ a pokud ne, tak doufám, že člověka kterého vyberete si tu chvíli s nimi užije a bude mít hezkou vzpomínku

Petullkaaa 11.10.2016 19:49

Anežku jsem viděla na koncertě Amca. Jsem strašně ráda, že jsem je mohla vidět, nikdy jsem totiž neviděla youtubera/zpěváka jen tak na ulici. Byla by pro mě čest si s nimi popovídat, obejmout a hodit nejaky to selfie! Anežka a Amco jsou moji nejoblíbenější youtubeři a zpěváci. Amcovy písničky mají v sobě šťávu, příběhy ze života. Kdyby ke mně přijeli, neco bych pro ně připravila v případě výhry mě kontaktujte na instagram: petullklabouchova nebo FB: Petra Klabouchová

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.