24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Sérum na růst řas, které aktivně podporuje boj s rakovinou

25.11.2016

Také sledujete dnes již světově známou novozélandskou blogerku Shaaanxo? V tom případě už určitě tušíte, o kterém séru na řasy se v titulku tohoto článku zmiňujeme. Jeho účinky dlouhých a výrazných řas jsou stejně fascinující, jako jeho příběh. Je symbolem velké lásky a nezlomné lidské touhy pomoci těm, které milujeme.

Kosmetika RevitaLash® byla založena očním lékařem Michaelem Brinkenhoffem, který původně tuto kosmetiku vyvinul jako speciální dárek pro svou ženu Gayle, když se zotavovala z rakoviny prsu. Její kdysi krásné řasy během léčby zkřehly a vypadaly jako bez života. Dr. Brinkenhoff věřil, že se mu podaří najít způsob, jak vrátit řasám Gayle zpět jejich zdraví, sílu a krásu.

Takto byl vyvinutý nový a zcela jedinečný kosmetický přípravek na řasy RevitaLash® ADVANCED, který v současnosti představuje nejvyvinutější technologii v péči o řasy. I když z počátku za vznikem tohoto pozoruhodného produktu stála touha pomoci pouze jedné ženě, skvělé výsledky přivedly manželé k myšlence vyvíjet kolekci prověřených kosmetických produktů, které by mohly pomoci i ostatním. 

Rozdíl RevitaLash

Značka RevitaLash na trhu působí již přes 10 let a za dobu své působnosti rozšířila své unikátní portfolio o celou řadu dalších kosmetických produktů pro podporu růstu řas, obočí i vlasů. 

Na RevitaLash najdete výše zmiňované sérum na řasy, které díky svému rychlému, viditelnému a pro lidské tělo zcela nezávadnému působení, získalo velký úspěch už ve více než 80 zemích světa

Kosmetiku RevitaLash® si oblíbila i modelka a Česká Miss Eliška Bučková, mezi její oblíbené produkty patří například sérum na obočí RevitaBrow® Advanced, které obnovuje a urychluje růst řídkého a nevýrazného obočíSpeciální patentované složení směsi peptidů a rostlinných výtažků pomáhá revitalizovat vzhled obočí i na místech, kde je příliš tenké nebo nesprávně vytrhané. 

Dále nás zaujala novinka, sprej pro jemné a řídnoucí vlasy ReGenesis® Micro-Targeting Spray. Jedná se o speciální dvoufázový sprej, který stimuluje vlasy k rychlejšímu růstu, posiluje je a chrání před poškozením. Speciální přísady pomáhají zlepšit kvalitu vlasů a minimalizují jejich vypadáváníReGenesis

Pro všechny produkty z řad RevitaLash také dodnes platí, že jsou hypoalergenní, nedráždivé a nejsou testované na zvířatech.

Společnost však nezapomněla ani na své původní poselství, kterým je nalezení léku na tuto zákeřnou chorobu, kterou je rakovina prsu, a proto dodnes investuje část výtěžku z prodeje každého kusu na boj proti rakovině prsu.

Rádi byste také vyzkoušeli toto sérum, nebo udělali radost někomu z Vašich blízkých? Už brzy se můžete těšit na soutěž o sérum na řasy RevitaLash®. 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.