24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Facebook spustil Creator Studio. Spravujte všechny stránky na jednom místě!

12.9.2018

Foto: Facebook
Je Facebook váš každodenní chléb? Spravujete na něm několik stránek? Pak se vám bude hodit novinka, kterou v posledních dnech Facebook spustil. Creator Studio. Ve vylepšené verzi ho zpřístupnil správcům stránek z celého světa. Slibuje efektivnější možnosti spravování stránek, které máte na starosti, hromadný upload i přehled, jak si váš obsah vede.

Nástroj Creator Studio najdete na stránce, kterou spravujete v sekci Nástroje pro zveřejňování -> Nástroje nebo pod tímto odkazem. Pro ty z vás, kdo s Facebookem pracujete každodenně, to může být užitečný a efektivní nástroj.

Na jednom místě vidíte vše, co se vámi spravovaných stránek týká. V Creator Studiu můžete tvořit, upravovat a pečovat o sdílený obsah. Získáte možnost hromadně nahrávat videa, být v kontaktu s fanoušky a sledovat dosah a úspěšnost jednotlivých příspěvků i stránek.

Prostředí Creator Studia je rozděleno do tří částí: uprostřed vidíte své zveřejněné příspěvky ze všech stránek, nebo si můžete vybrat jen konkrétní stránku. Vyhledávat mezi nimi lze i podle klíčových slov. Vpravo se zobrazují přehledy k jednotlivým postům za posledních 7 dní a info o příspěvcích za posledních 28 dní (naplánované příspěvky, koncepty a ty, kterým skončila platnost).

Vlevo pak vidíte možnosti, které lze v Creatoru využívat: Knihovna obsahu, Přehledy, Doručené zprávy, Stránky a Kolekce zvuků.

"V Creator Studiu jsme na kartu Přehledy přidali nové přehledy týkající se věrnosti. Najdete mezi nimi i novou metriku o retenci okruhu uživatelů, aby se vydavatelům i tvůrcům lépe dařilo programovat obsah, ke kterému se budou diváci pravidelně vracet. Přesně o to nás vydavatelé a tvůrci žádali, aby měli lepší informace, podle kterých se obsah dá programovat,“ píše Facebook na svém webu.

Mezi svými účty pak můžete kdykoliv přepínat.

Více informací o nových možnostech nástroje najdete na blogu Facebooku zde.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.