24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Facebook spustil Creator Studio. Spravujte všechny stránky na jednom místě!

12.09.2018

Foto: Facebook
Je Facebook váš každodenní chléb? Spravujete na něm několik stránek? Pak se vám bude hodit novinka, kterou v posledních dnech Facebook spustil. Creator Studio. Ve vylepšené verzi ho zpřístupnil správcům stránek z celého světa. Slibuje efektivnější možnosti spravování stránek, které máte na starosti, hromadný upload i přehled, jak si váš obsah vede.

Nástroj Creator Studio najdete na stránce, kterou spravujete v sekci Nástroje pro zveřejňování -> Nástroje nebo pod tímto odkazem. Pro ty z vás, kdo s Facebookem pracujete každodenně, to může být užitečný a efektivní nástroj.

Na jednom místě vidíte vše, co se vámi spravovaných stránek týká. V Creator Studiu můžete tvořit, upravovat a pečovat o sdílený obsah. Získáte možnost hromadně nahrávat videa, být v kontaktu s fanoušky a sledovat dosah a úspěšnost jednotlivých příspěvků i stránek.

Prostředí Creator Studia je rozděleno do tří částí: uprostřed vidíte své zveřejněné příspěvky ze všech stránek, nebo si můžete vybrat jen konkrétní stránku. Vyhledávat mezi nimi lze i podle klíčových slov. Vpravo se zobrazují přehledy k jednotlivým postům za posledních 7 dní a info o příspěvcích za posledních 28 dní (naplánované příspěvky, koncepty a ty, kterým skončila platnost).

Vlevo pak vidíte možnosti, které lze v Creatoru využívat: Knihovna obsahu, Přehledy, Doručené zprávy, Stránky a Kolekce zvuků.

"V Creator Studiu jsme na kartu Přehledy přidali nové přehledy týkající se věrnosti. Najdete mezi nimi i novou metriku o retenci okruhu uživatelů, aby se vydavatelům i tvůrcům lépe dařilo programovat obsah, ke kterému se budou diváci pravidelně vracet. Přesně o to nás vydavatelé a tvůrci žádali, aby měli lepší informace, podle kterých se obsah dá programovat,“ píše Facebook na svém webu.

Mezi svými účty pak můžete kdykoliv přepínat.

Více informací o nových možnostech nástroje najdete na blogu Facebooku zde.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.