24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Šílená cheeseburgerová challenge! Překoná Ondra Vodný Prooxyho z MadBros?

20.06.2016

Premi a Prooxy jsou youtubeři, bráchové a tak trochu šílenci, o čemž vypovídá už název jejich kanálu MadBros. Kluci se pouštějí do různých výzev, které se často týkají jídla v nadměrném množství. Zkusili jste si někdy sníst například kyblík 30 hot wings nebo spořádat 15 cheeseburgerů za 15 minut? Tak přesně tohle provádějí Madbros ve svých videích. Tentokrát do toho uvrtali i moderátora Kurýra.

MadBros už na svém YouTube kanále nasbírali téměř 400 tisíc odběratelů a své fanoušky baví v opravdu bláznivých videích. Překonávají sami sebe a často i své žaludky. 1,5 kila corn flakes s 2 litry mléka nebo 1,8 kg zmrzliny? Pro MadBros není žádná výzva dostatečně šílená.

Tentokrát se bráchové Premi a Prooxy svezli s moderátorem Ondrou Vodným v naší talk show KURÝR a inspirovali Ondru k tomu, aby se pustil do jedné z jejich výzev. Moderátor se chytil slibu, který dal Prooxy v jednom z videí, a to, že pokud někdo sní 15 cheeseburgerů za 15 minut, bude mu dělat celý den otroka.

Jestli to Ondra dal a Prooxyho čeká jeden den otroctví, zjistíte v novém díle KURÝRA, kde se kromě jiné dozvíte i jak MadBros vznikli, co jim na slávě nejvíce vadí a poslechnete si skupinový hovor s jejich mamkou.

Další díly KURÝRA sledujete na BLOG TV. ;)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.