24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Skandál, který proslavil Olivii Palermo

23.10.2015

Módní ikona, známá tvář fashion světa, modelka, herečka, blogerka… Olivia Palermo má velmi znělé jméno. V bulváru o ní nenajdete pohoršující informaci, nepotrpí si na skandály a dalo by se říct, že je opravdovou dámou, která je označována za jednu z nejlépe oblékaných celebrit. Bylo to tak ale vždycky? Každý někde začínal. Pojďme se vrátit několik let zpátky a připomenout si, kde začala Olivia.

Všechno to nabralo směr v roce 2006, kdy byla Olivia pozvána na aukci skrze své rodinné přátelé. Fotograf, který na party fotil, Olivii cvaknul a fotky, na kterých byla, potom sdílel online. Díky tomu byla Olivia pozvána na další a další párty. Poté byla oslovena, aby nafotila kolekci šatů s názvem Hollywould.Olivia ví, jak nosit bílouNějakou dobu na to se semlela poněkud nepříjemná situace, která ovšem na Olivii ještě více upozornila. Bylo to v momentě, kdy byla pozvána na Fashion week a Michael Kors se nechal slyšet, že o ní nic neví a že nebyla pozvána. Řekl, že přes její všudypřítomnost v této sezóně si myslí, že je podstatné vybírat ty, co jsou pro tuto branži důležití. Srovnal to s případem, kdy herec nechce, aby mu vyšlo šest stejných filmů v řadě. Kdyby pan Kors tenkrát tušil, kam to Olivia dotáhne, asi by se zastyděl.Vše sladěno do puntíku a oblíbená rudá manikúraJakoby spustil lavinu řečí. Řeči udělají mnoho, obzvlášť když je tlumočí média.

Pan Baracasa řekl: „Najednou je obrovský zájem o to, kdo je vlastně tohle stvoření, the social girl.“ A když začíná zájem, začínají drby. Přichází pochybovači, přichází bulvár. Všechno nasvědčuje tomu, že tenkrát byl svět módy na blogování celkem nepřipravený. Především velcí návrháři a lidé, kteří ve fashion odvětví něco znamenají, měli vůči tomu předsudky. Olivia se ale ničeho nebála, šla si za svým a na akcích se ukazovala v trendy, extravagantních a velmi osobitých outfitech. Na své stránky přidávala články. Pracovala pro módní časopisy.Elegance, styl, extravagance... to je OliviaA pak přišel skandál. Dopis, který Olivia poslala emailem zhruba 70 ženám, takzvaným frenemies. Účel měl být jednoznačný – udělat si z nich přátelé. Opak se stal pravdou a významné společnosti dopis rozeslaly všem známým, ve snaze ji pošpinit. Palermo ale popřela, že dopis napsala a poslala. Spousta lidí si ovšem myslela opak, a tak přišli na řadu právníci, zapírání a další vlna slávy. Jestli ho doopravdy napsala Olivia, na tom asi úplně nezáleží. Právníci řekli, že jí někdo ukradl identitu a že Olivia nebyla tím, kdo email poslal.Černo bílá klasika, přesto netradičníDnes se o tom mluví jako o dopisu, který ji udělal slavnou. Dokonce se spekuluje o tom, že to byl základ pro scénář seriálu „Gossip Gilr“. Po malé odmlce se Palermo ukázala v TV Show „The City“, pro niž byla vybrána jako scénáristka. Drby ale ani tehdy nechtěly ustat a bulvární magazíny se rozpovídaly o tom, jak přišla ke slávě kvůli bohatým rodičům, že je v podstatě nic-nedělající, ne moc dobře známá. Ani milostný život nezůstal nekomentovaný.

Johannes Huebl, který je momentálně jejím manželem, byl už tenkrát vídán vedle Olivie často, nebylo ovšem jisté, zda jsou spolu nebo ne, kvůli údajným aférkám s dalšími muži. Pomalu, ale jistě se začaly drby vytrácet, bulváry ji přestaly hanit, vztah s Johannesem nabíral na vážnosti a Olivia se dostávala na vrchol módního žebříčku. Její blog se stal populárním a návrháři se perou o to, kdo jí navrhne oblečení jako další. Olivia se nechala slyšet, že nové oblečení dostává téměř denně.O oblečení nouzi opravdu nemáJak se to stalo? Jednoduše. Nenechala se odradit nenávistnými pomluvami, dělala to, co jí baví a v čem je skvělá. Někdy se zkrátka vyplatí mít trpělivost.

Zdroj foto: facebook.com

Komentáře

Flash Gordon 23.10.2015 10:02

Hezký článek, neznal jsem ji Outfity má vážně pěkné...


Lukáš
http://ajlaffesn.blogspot.cz/

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.