24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

STAŇTE SE REALITNÍM MAKLÉŘEM VE SVIŽNÉ KARETNÍ HŘE NA PRODEJ

2.1.2017

Přáli jste si někdy vyzkoušet práci realitního makléře? Jak by vám asi tak šly obchody s nemovitostmi? To si nyní můžete vyzkoušet zábavnou formou se skvělou hrou Na prodej!

Spekulovat s realitami není žádný med. Draho koupíte luxusně vyhlížející vilku, abyste posléze zjistili, že jeden soused celé dny cvičí na bicí a druhý má na zahradě sportovní střelnici. A pak upadne komín. Nakonec jste rádi, že se takřka neprodejné nemovitosti zbavíte za pár šupů. Nezní to jako zrovna velká zábava, že? Ale nebojte, v karetní hře Na prodej to zábava je. A jaká!

Na prodej je dynamická karetní hra – neustále jste ve hře a v napětí. Zároveň není vůbec náročná na pochopení a jednu dvě rychlé partičky si může užít celá rodina.Karetní hra Na prodejNa prodej prověří vaše obchodnické dovednosti, ale i schopnost sebekontroly a hospodaření se svěřeným rozpočtem. Každý totiž dostane do začátku nějaké peníze. Kdo s nimi nejlépe naloží, ten bude slavit vítězství. Ale jednoduché to nebude – nejprve totiž musí nemovitosti vydražit, a poté je se ziskem prodat.

Šikovný hráč dokáže vydělat velké peníze i na domečku z krabice, zatímco makléř-amatér je schopen stejně velké peníze prodělat třeba i s vesmírnou stanicí.

Kterým z nich jste vy?

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.