24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Silvestrovské líčení podle známých beauty blogerek

29.12.2016

Už vymýšlíte outfit na Silvestra? Chcete se blýsknout a vypadat kompletně úžasně? Protože platí, že jak na nový rok, tak po celý rok, nesmíte zapomenout ani na make-up. Právě Silvestr je skvělou příležitostí vyzkoušet trochu extravagance.

Na Silvestra máme jedinečnou šanci vyzkoušet v líčení něco nového. Oslava začátku nového roku je dnem, kdy můžeme na chvíli upustit od hnědých kouřovek a nahých odstínů a pořádně se odvázat. Ať už se jedná o pestré barvy nebo blýskavé třpytky. Vyzkoušejte si krásné a nápadité make-up looky podle známých beauty blogerek.

Vzpomínáte si na krásné líčení s kamínky nebo perličkami od Get The Louk? My jsme se rozhodli, že vám ho musíme připomenout. Letošní Blogerka roku v kategorii Beauty si totiž s extravagancí umí skvěle poradit. Tak co? Vyzkoušíte? :)

Jste milovnicí zlaté? My rozhodně ano! Tenhle nádherný look od Mellisy Samways vypadá prostě úžasně. Vytvoří vám sexy kočičí pohled a navíc rozjasní váš obličej třpytivou zlatou. Vyzkoušejte si ho krok za krokem s Mellisou a buďte na Silvestra za hvězdu.

Třpytivé linky jsou momentálně velice trendy. Zlatavá linka vypadá v kombinaci s tmavě modrým metalickým stínem báječně. KatleenLights si umí s barvičkami krásně vyhrát a vytvořit originální kombinace. S tímto lookem rozhodně uspějete nejen na silvestrovské party.

Jestli si nepotrpíte na výrazné oči a dáváte přednost jednoduchým černým linkám nebo nahému líčení, potom můžete oslnit například výraznými rty. Velkým trendem jsou nyní glitter lips.Vybrali jsme pro vás inspiraci z kanálu Amys Makeup Box. Rose gold je stále ve hře a na party s tímto lookem rozhodně zazáříte.

Nahrajte nám do komentáře fotku svého oblíbeného party make-upu a inspirujte ostatní. :)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.