24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Trendy v kuchyni podle světových designérů

26.07.2017

Klasickým kredencům v neutrálních tónech už dávno odzvonilo. Pusťte do své kuchyně hvězdy světového designu, které vytvořily speciální kolekce spotřebičů podle svého gusta. Jaký styl je v kuchyních momentálně trendy?

Barevné hravé retro
Retro se vrátilo do módy již před několika lety, barevné lednice nás ale stále baví! Retro lednice jsou prvkem, který výrazně doplní váš interiér. Zvolte si sytě rudou, hravou zelenou, elegantní béžovou nebo třeba funky oranžovou. Pokud máte doma milovníka aut, určitě vás nadchne lednice VW Bulli v designu legendárního minibusu.

Nebeská bílá a temná černá
Pusťte do svého domova světlo! Světový designér Ora ïto vyznává styl simplexity, který kombinuje jednoduchost s komplexností. Navrhl proto nádherné futuristické designové spotřebiče v nebesky bílé a elegantní černé. Bílé spotřebiče se dostávají v posledních letech výrazně do módy, oblíbená je především bílá varná deska.

Lesklé plochy, které odrážejí vaši osobnost
Lesklé spotřebiče se zrcadlovým povrchem vynikají nádherným minimalistickým designem. Tento vzhled si zvolil světový designér Philippe Starck, který navrhl svou vlastní kolekci spotřebičů. Zrcadlová plocha na troubě, mikrovlnné troubě, lednici či digestoři se má stát odrazem vašeho životního stylu a osobnosti.

Z jihu Francie až do vaší kuchyně
Pokud jsou pro vás hladké kovové povrchy příliš chladné, pak pro vás bude ideální útulný styl francouzských kuchyní. Stačí si zvolit kuchyňskou linku v něžných bílých a béžových odstínech s jemným zdobením. K tomu si můžete pořídit spotřebiče z designové kolekce Gorenje Classico, jež jsou k dispozici v barvě slonové kosti.

Užitečně a zdravě
Trendy v kuchyni směřují nejen směrem k hezkému modernímu vzhledu, ale snaží se reagovat také na potřeby, které mají jejich uživatelé. Hitem pro letošní rok jsou domácí spotřebiče, které kladou vaše zdraví na první místo. Tyto spotřebiče jsou super pro jarní očistu, ať už si vyberete elegantní smoothie maker, výkonný blender, odšťavňovač nebo lis na olej.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.