24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Video týdne: Poslední čaj s Teri

30.9.2016

Youtube scéna je plná změn a převratů, nových nápadů i lidí. Abychom udrželi krok a nepřišli o to nejzajímavější, co se ve světě youtuberů děje, rozhodli jsme se pro vás připravit novou rubriku s názvem Video týdne. Jak už název vypovídá, každý týden vám představíme video, které nás něčím zaujalo, ať už výrazným převratem nebo skvělým nápadem. A právě dnes začneme jednou velkou změnou.

Někdy svou energii upneme na něco, co děláme s láskou a se skvělým týmem lidí. Ať z toho máme jakkoliv dobrý pocit, může nastat situace, kdy se setkáme se zklamáním. To se bohužel stalo známé youtuberce a video blogerce roku 2014, Teri Blitzen.

Ve svém videu se loučí nejen s formátem videa, díky kterému si získala spoustu fanoušků, ale také s jednou životní etapou, která byla velmi dlouhou dobu její součástí. Musíme dát velký palec nahoru za rozumné a velmi dospělé vysvětlení, které svým příznivcům ve videu podala. Jak už ale zákonitě bývá, jedna etapa končí a jiná začíná. Věříme, že nás Teri překvapí něčím novým a o nic méně zajímavým. :)

Bude vám Čaj s Teri chybět nebo se těšíte na nové typy videí? :)

Komentáře

Deník terapeutky 1.10.2016 17:33

Připadá mi, že Teri hledala smysl toho všeho a jak je k sobě poctivá, šla pořádně do sebe a působí to na mě, že se máme na co těšit. Přestože jsem o deset let starší, fandím jí v tomhle směru, protože věřím, že má šanci pozitivně ovlivnit celou svou generaci.

Deník terapeutky.cz

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.