24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Vybíráte náramek? Nejlepší je originál!

29.09.2014

Také se občas zálibně zahledíte na své šperky a najednou Vás napadne, že byste je udělali trošku jinak? Že byste zvolili jinou barvu či tvar kamínku nebo korálku? Poskládejte si svůj originální šperk podle vlastních představ. Prozradíme Vám, kde najdete vše potřebné. 
 

Šperky ve stylu Pandora
Náramky Pandora (ta se při jejich tvorbě nechala inspirovat šperky Trollbeads, jejichž historie sahá až do 70. let minulého století) se díky svému zajímavému konceptu (převzatém po roce 2000 právě od Trollbeads) během několika let zařadily mezi nejvyhledávanější doplňky v kategorii luxusních šperků.

Našli jsme zajímavý internetový obchod u Paní Dory, kde nás zaujaly krásné šperky ve stylu Pandora za zlomek ceny. Stejně jako v případě značek Pandora nebo Trollbeads zde mají zákazníci možnost koupit nejen hotové náramky či náhrdelníky, ale také všechny potřebné komponenty – kovové, skleněné i keramické korálky, korálky s kamínky a další potřebné součástky, aby si mohli sami sestavit originální šperk podle svého gusta.

Oslovili jsme Paní Doru a položili jí několik otázek, aby nám blíže představila svou širokou nabídku bižuterie.

Paní Doro, řekněte nám něco o svém internetovém obchodě.

Internetový obchod Paní Dora jsem založila na konci minulého roku. Šperky v tomto stylu miluji a chtěla jsem nabídnout krásnou bižuterii, která bude cenově dostupná. Zbožňuji všechny ty barvy, ráda vytvářím nové kombinace a snažím se zákazníkům ukázat, jak na to.

Pohádkový pro popelku

Ráda vytvářím náramky, které mají určitý příběh. Tak vznikl třeba i náramek Pro Popelku, kde jsem použila kovové korálky s pohádkovými motivy a skleněné korálky, které připomínají barvu šatů, které má naše Popelka, Libuška Šafránková, na královském plese. Je to radostné tvoření.

Znám jednu starou zahradu

Často mě zákazníci osloví i přímo s přáním složit náramek na míru podle jejich požadavků pro ně samé nebo jako dárek. Zadají například barevnost nebo několik motivů, které mají rádi. Já jim náramek složím podle jejich přání.

Svěží v trávě

A jak složit takový krásný náramek?

Nejprve si vyberete kovový nebo kožený náramek. K určení jeho správné velikosti si změřte zápěstí v nejužším místě a podle toho, zda preferujete volnější nebo těsnější variantu nošení (a také podle toho, zda preferujete více či méně korálků) přičtete 1,5 až 2,5 cm. Náramek můžete doplnit i stoppery, které náramek rozdělí do několika částí a zamezí volnému pohybu korálků.

Tajemství starého hvězdáře

Poté přichází na řadu výběr korálků, skleněných, kovových, s kamínky a dalších komponentů, které na náramek navléknete. Vybírejte si Vaše oblíbené barvy. Já sama ráda vytvářím náramek tón v tónu, kde kombinuji více různých korálků stejné barvy, ale velmi často a ráda kombinuji i více barev. Skleněné korálky doplňte korálky s kamínky, které náramek nebo náhrdelník krásně rozzáří. A samozřejmě důležité jsou kovové korálky, kterých v mém obchůdku najdete opravdu hodně.

Růžový sen

Jsou Vaše šperky kompatibilní s náramky známých značek?

Ano, všechny korálky od Paní Dory, skleněné ve stylu Murano, překrásné zářivé korálky s kamínky i originální kovové korálky, můžete navléknout i na náramky od velkých značek.

Sobě i druhým pro radost
Jak vidíte, vytvořit si svůj vlastní náramek je hračka. Stačí mít jen trochu fantazie a vzniknou nevšední šperky. Každý z nich přitom představuje jedinečný originál. Z tohoto důvodu se náramky ve stylu Pandora staly oblíbeným způsobem, jak dodat svému image na osobitosti, stejně jako způsobem, jak potěšit své blízké unikátním dárkem. A komu náramek nestačí, ten si může vyrobit i náhrdelník.

Více inspirace pro svou kreativní tvorbu najdete v galerii náramků. Samozřejmě, že pokud Vás v obchodě u Paní Dory zaujme již hotový šperk, ať už pro velké dámy nebo pro malé slečny, neváhejte. Tak ať uděláte hodně radosti, sobě i druhým!

Více na www.panidora.cz.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.