24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Vyhraj s novou výzvou romantický víkend na zámku Loučeň

02.05.2017

Sníte o romantickém víkendu? Zapojte se do naší nové výzvy a vyhrajte ho na kouzelném zámku Loučeň. Vraťte se do dob, kdy ženy byly dámy a muži skutečnými gentlemany. Na zámku na vás dýchne atmosféra zlatých aristokratických časů. Nechte se vtáhnout.

Zámek Loučeň je situován ve Středních Čechách. Patří mezi deset nejnavštěvovanějších zámků u nás. Je to romantická barokní památka s původními interiéry. Pokud se rozhodnete pro prohlídku, nečekejte nezáživný přísun informací. Zámkem vás provede neotřelý komorník.

V okolí je vybudován rozlehlý anglický park. Ovšem to bychom nebyli my, abychom vám nepřichystali něco extra. V parku se nachází celoevropský unikát - totiž soubor jedenácti labyrintů a bludišť. Labyrintárium Loučeň, je místo vhodné pro zábavu, relaxaci i meditaci. Jako dělané pro procházky zamilovaných párů při teplých letních večerech. Nabídka gastronomie na zámku Loučeň je také velmi rozmanitá. Pokud jde o nocleh ve velkoryse zařízených apartmánech, máte na výběr mezi dobovými a moderními. Relaxovat můžete třeba v zámeckém wellness.

Chceš zkusit své štěstí? Napiš článek s tipem na výlet/pobyt právě na zámku Loučeň! Nemáš blog a přesto se chceš zapojit? Tentokrát máš šanci, připrav originální post na instagram, který bude inspirací pro výlet/pobyt na zámku Loučeň a i ty budeš mít možnost zasoutěžit si.

Pravidla výzvy o skvělý romantický pobyt

1) Napište nám do komentářů že se chceš zúčatnit a proč.

2) Vybereme 10 z vás, které sepíšou článek/post na téma: Tip na výlet: zámek Loučeň a co tam zažít.

3) Napište do článku, postu, že článek je napsán do výzvy portálu Blogerky.cz

4) Inspiraci pro sepsání článku hledejte na www.zamekloucen.cz

A na co se autorka vítězného článku může těšit? Na romantické ubytování na dvě noci se snídaní, welcome drink, balíček kosmetiky, volný vstup do bazénu a sauny, večeři s lahví výborného vína... Na celý balíček se můžeš podívat zde

A pro finalistky, na které se štěstí neusměje, máme také skvělou zprávu. Všech deset finalistek získá lístky na koncert skupiny Elán, který se na zámku Loučeň uskuteční. Tak hodně štěstí :-).

Komentáře

SKARKISKA 02.05.2017 13:08

Ahoj, ráda bych zúčastnila této výzvy. Jelikož se s přítelem snažíme o miminko a už je to nějaký pátek co se to pořád nedaří. Víme že se říká, aby na to člověk nemyslel a nejlépe odjel mimo to domácí prostředí. Ráda bych tuhle výzvu vyhrála, abychom mohli jet na romantický víkend na zámku. Třeba by nám to pomohlo, a vrátili bychom se domů tři.

SKARKISKA 02.05.2017 13:09

www.skarkiska.blogspot.cz
kontaktní mail: wolfovasari@email.cz

Elizabeth Lore 02.05.2017 16:15

Chci se zapojit do výzvy, protože se mi líbí už jen ta cena pro vybrané blogerky, tedy koncert Elánu. Pobyt mě samozřejmě láká nejvíc, mám ráda tento druh hotelů a byl by to myslím zajímavý report.

www.elizabethlore.cz

elizabethlore@seznam.cz

TerriP 02.05.2017 20:05

Ahoj, ráda bych se zúčastnila této výzvy, protože miluji cestování a strašně ráda poznávám nové místa. Na zámku Loučeň jsem ještě nikdy nebyla a to jsem jich navštívila opravdu hodně, takže si myslím, že mi tento zámek nesmí uniknout Nemám sice přítele, ale myslím si, že se "romantický víkend" dá užít i s přáteli.

www.terripeterk.com

vlahy 03.05.2017 5:58

Romantický víkend na zámku? To je sen snad každé mladé ženy. Ráda bych se zúčastnila, neboť s mužem čekáme miminko a netuším, kdy se pak zase někam dostaneme sami dva, tak bych si ještě ráda odpočinula a odreagovala, než se naše radost dostane na svět

Nicol Fleisig 03.05.2017 14:38

Často plánujeme výlety a dovolené v zahraničí, ale i naše malá krásná země má co nabídnout - a české hrady a zámky mezi místa, která stojí za to navštívit, rozhodně patří! Téměř každý den mě přítel budí slovy "dobré ráno, princezno" a věřím, že by to byl neuvěřitelný zážitek probudit se v opravdovém zámku a nechat na sebe dýchnout tu historickou atmosféru! Zámek Loučeň je právem jedním z nejnavštěvovanějších památek - nádherné okolí, krásný, zachovalý zámek, skvělý výběr jídel v restauraci, luxusní wellness i sportovní vyžití... Ráda se téhle výzvy zúčastním, hlavní výhra by udělala velkou radost mně i mému příteli a lístek na koncert by zase potěšil mojí maminku

Připojuji odkaz na můj blog: http://pure-minimalist.blogspot.cz/

N.

Sistershoods 03.05.2017 16:33

Dobrý den,

my bychom se chtěly se sestrou zúčastnit, protože jsme si v poslední době oblíbily poznávání nových míst v Čechách. Myslíme si, že naše země je moc krásná a bylo by škoda jí neprozkoumat do posledního místečka. Od malička jsme s rodiči cestovaly po zámcích a hradech, ale musíme se přiznat, že na zámku Loučeň jsme ještě nebyly a podle nás je to zajímavé místo k novým zážitkům.

Hezký zbytek dne,

Šárka a Katka z blogu Sistershoods.

Sistershoods 03.05.2017 16:36

Jinak náš e-mail je sistershoods@gmail.com

somethingbykatep 04.05.2017 8:15

Jsem studentkou vysoké školy, miluji svůj obor a škola mě baví a naplňuje, ale daleko raději mám cestování a poznávání nových míst. Jelikož mám vyuku téměř celý týden a občas nějákou tu praxi, nemám šanci si příliš našetřit na dovolenou, sotva našetřím na malý výlet. Ráda bych dostala příležitost o možnost zúčasnit se výzvy a tak si splnit sen nejen o poznání dalšího místa, ale i o společném romantickém víkendu s přítelem.

blog: www.somethingbykatep.blogspot.cz
email: somethingbykate@seznam.cz

BrunchByPJ 04.05.2017 15:57

Hezký den,
měla bych zájem se zúčastnit. jednak protože mám na blogu rubriku weekendlist, kam píši každý čtvrtek tipy na výlety a není lekhé pořád něco vymyšlet, tak by mi to sfouklo dvě mouchy jak se říká.
A pak jednoduše proto, protože jsem nejspíš poprvé v životě skutečně zamilovaná a on mě vzal v zimě na hory, tak by bylo krásný mu to takhle oplatit. Oba si potrpíme na romatickou atmosféru jako jsou večeře při svíčkách ačkoliv už jsme spolu přes rok. Navíc oba rádi fotíme a Loučeň je nádherná.

www.stylebrunch.cz
mailing.pj@gmail.com

3dmama 05.05.2017 19:12

Zdravím, na zámku Loučeň jsme už byli s dětmi - užili jsme si skvělý piknik v zámecké zahradě. Víkend na zámku jen s manželem je pro nás byl ideální způsob, jak oslavit 10 let spokojeného manželství. Ověřený tip na víkend bez dětí na můj blog určitě patří.
www.3dmamablog.cz
info@3dmamablog.cz

Under one sky 06.05.2017 9:38

Hezký den,
otázka je, jestli sním o romantickém víkendu a k tomu ještě na zámku? To si pište Ráda bych se výzvy zúčastnila a mohla si tak splnit si svůj pohádkový sen. Byl by to krásný dárek pro mého přítele, kterého bych ráda pozvala na dovolenou a mohla s ním být aspoň chvilku sama
https://underonesky.blog/
Beauty by K. 15.05.2017 7:12

Krásný den,
moc bych si přála strávit romantický víkend s přítelem a ještě k tomu na zámku, dlouho jsme nikde na romantickém pobytu nebyli a myslím, že bychom si oba potřebovaly odpočinout a vypnout od každodenních starostí .
http://blogbeautybyk.blogspot.cz/

Bosinka 15.05.2017 18:14

Byla jsem již na mnoha místech v cizině, ale nad ČR, moji domovinou, jsem dlouho dobu zavírala oči! Až do minulého roku, kdy jsem si dala za cíl dělat výlety a poznávat neprobádaná zakoutí! Začíná se mi to dařit, takže bych velmi ráda připsala i tento pohádkový zámeček na svůj seznam navštívených míst! Jistě bychom si s přítelem výhru užili!

Beauty by K. 24.05.2017 12:14

Krásný den,

posílám odkaz na můj článek a už mi nezbývá nic jiného než si držet pěstičky .
http://blogbeautybyk.blogspot.cz/2017/05/tip-na-vylet-zamek-loucen.html

Kačka z blogu Beauty by K.

Evi 24.05.2017 13:49

Je ještě možné zúčastnit se? Vyrazit na romantický víkend a ještě na zámek, to zní jako úplná pohádka...

somethingbykatep 24.05.2017 14:11

Dobrý den posílám článek do výzvy.
email: somethingbykate@seznam.cz

http://somethingbykatep.blogspot.cz/2017/05/splnena-pohadka.html

SKARKISKA 24.05.2017 15:04

Zdravím a zasílám můj článek do výzvy. Doufám že se bude všem líbit.
https://skarkiska.blogspot.cz/2017/05/vysnila-jsem-si-pobyt-na-zamku.html
Případné dotazy můžete psát na mail. wolfovasari@email.cz

Sistershoods 25.05.2017 10:31

Dobrý den, přinášíme článek do výzvy a doufáme, že vás zaujme

http://sisters-hoods.blogspot.cz/2017/05/tip-for-tip-castle-loucen-tip-na-vylet.html

Děkujeme a hezký zbytek dne,

Šárka a Katka z blogu Sistershoods.

BrunchByPJ 25.05.2017 14:03

Hezký den všem,

článek do výzvy je připraven

http://www.stylebrunch.cz/2017/05/weekendlist-vol-4-loucen-special.html

TerriP 25.05.2017 21:58

Pěkný večer,
také přidávám článek:
http://www.terripeterk.com/2017/05/tip-na-vylet-zamek-loucen.html

Under one sky 26.05.2017 10:28

Krásný den,
článek do výzvy najdete zde: https://underonesky.blog/2017/05/24/zamek-loucen-aneb-kam-si-skocit-do-pohadky/
Přeji hodně štěstí

3dmama 29.05.2017 21:31

Zdravím, tak já teprve teď zjistila, že článek se přidává i sem. http://3dmamablog.cz/2017/05/22/zamek-loucen-s-detmi-i-bez-deti/

Blogerky.cz 29.06.2017 6:44

Hezký den, všem moc děkujeme za účast a krásné inspirativní články, vyhrát mohl bohužel jen jeden, i když i všichni ostatní obdrží krásnou odměnu a to lístky na koncert skupiny Elán, který se uskuteční právě na zámku Loučeň, všechny informace ke vstupenkám vám nyní přijdou do emailu. A vítězným článkem se stává.... https://skarkiska.blogspot.cz/2017/05/vysnila-jsem-si-pobyt-na-zamku.html GRATULUJEME, ohledně pobytu se také ozveme do emailu.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.