24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Vyzkoušeli jsme 100% přírodní švýcarské produkty ActiMaris!

10.11.2016

Tentokrát jsme v redakci dostali možnost vyzkoušet velmi opěvované a vychvalované produkty ActiMaris. Byli jsme hodně zvědaví, jak tyto přírodní produkty na hojení účinkují a jestli jsou výsledky opravdu tak zázračné. Jak to dopadlo?

Nejprve si pojďme říct něco o ActiMarisu, kde se vzal a proč je hojení s ním tolik revoluční.

Značka ActiMaris se v evropských zemích používá již 8 let, ale k nám se dostala teprve loni. Produkty ActiMaris obsahují aktivní, tzv. singletový kyslík, mořskou sůl s 80 minerály a ionizovanou zásaditou vodu. Tato unikátní přírodní kombinace funguje jako antimikrobiální činidlo, které ránu účinně a velmi šetrně desinfikuje od bakterií, virů a plísní. Navíc dodává ráně kyslík a energii, které jsou potřebné pro úspěšné a rychlé hojení.

ActiMaris je vhodný na akné, vřídky, opary, plísně, ale i záněty dásní, bodnutí hmyzem nebo dokoce popáleniny. Použít ho můžeme na kůži i sliznici.

Velmi nás zaujalo, na kolik různých potíží můžeme ActiMaris použít. My jsme dostali možnost vyzkoušet ActiMaris Sensitiv - roztok na výplach a hojení ran a ActiMaris gel na hojení ran. Byli jsme opravdu zvědaví, jak budou tyto švýčarské produkty účinkovat.ActiMaris Sensitiv - roztok na výplach a hojení ranSensitiv roztok jsme vyzkoušeli v první řadě na dermatitidu, což je opravdu nepříjemná záležitost a vy, co s ní máte také zkušenosti jistě víte, jak těžko se jí dá zbavit. Navlhčili jsme vatový tampon a vyčištěný obličej vždy chvíli máčeli, jako bychom používali pleťovou vodu. Na noc jsme pak ještě použili hojivý gel a dermatitida se už po prvním použití zatáhla, přestala svědět a bolet a do tří dnů byla úplně pryč.

Roztok Sensitiv se nám osvědčil také na akné a dokonce na černé tečky, které likviduje velmi úspěšně. Skvěle působí také na infekční koutky, tam jsme opět zkoušeli v kombinaci s hojivým gelem ActiMaris a účinek je opravdu pozoruhodný. Od bolesti ulevuje téměř okamžitě a znatelný rozdíl je vidět už druhý den. 

ActiMaris gel na hojení ran jsme zkoušeli na afty, horší akné a na menší ranky jako škrábance nebo odřeniny. Ve všech případech ho musíme opravdu pochválit. ActiMaris gel na hojení ranV souhrnu jsme na základě recenzí a ohlasů očekávali úspěch, ale zkouška na vlastní kůži nás opravdu příjemně překvapila. Ideální záležitost pro citlivé jedince, kteří často trpí na kožní problémy, afty nebo opary, ale i do domácnosti k malým dětem, u kterých jsou drobné úrazy na denním pořádku.

My už si bez ActiMarisu v lékárničce neumíme domácnost představit. Máte s ním také zkušenosti? :)

Komentáře

All my cosmetics 10.11.2016 8:19

O tomto produktu jsem nikdy neslyšela, ale na afty docela trpím, Tak až se mi zase nějaký objeví, už vím, po čem sáhnout

StrčPrstSkrzPrd 11.11.2016 7:58

Už mám objednáno pro syna, jsem zvědavá zdali to zabere

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.