24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Vyzkoušeli jsme 100% přírodní švýcarské produkty ActiMaris!

10.11.2016

Tentokrát jsme v redakci dostali možnost vyzkoušet velmi opěvované a vychvalované produkty ActiMaris. Byli jsme hodně zvědaví, jak tyto přírodní produkty na hojení účinkují a jestli jsou výsledky opravdu tak zázračné. Jak to dopadlo?

Nejprve si pojďme říct něco o ActiMarisu, kde se vzal a proč je hojení s ním tolik revoluční.

Značka ActiMaris se v evropských zemích používá již 8 let, ale k nám se dostala teprve loni. Produkty ActiMaris obsahují aktivní, tzv. singletový kyslík, mořskou sůl s 80 minerály a ionizovanou zásaditou vodu. Tato unikátní přírodní kombinace funguje jako antimikrobiální činidlo, které ránu účinně a velmi šetrně desinfikuje od bakterií, virů a plísní. Navíc dodává ráně kyslík a energii, které jsou potřebné pro úspěšné a rychlé hojení.

ActiMaris je vhodný na akné, vřídky, opary, plísně, ale i záněty dásní, bodnutí hmyzem nebo dokoce popáleniny. Použít ho můžeme na kůži i sliznici.

Velmi nás zaujalo, na kolik různých potíží můžeme ActiMaris použít. My jsme dostali možnost vyzkoušet ActiMaris Sensitiv - roztok na výplach a hojení ran a ActiMaris gel na hojení ran. Byli jsme opravdu zvědaví, jak budou tyto švýčarské produkty účinkovat.ActiMaris Sensitiv - roztok na výplach a hojení ranSensitiv roztok jsme vyzkoušeli v první řadě na dermatitidu, což je opravdu nepříjemná záležitost a vy, co s ní máte také zkušenosti jistě víte, jak těžko se jí dá zbavit. Navlhčili jsme vatový tampon a vyčištěný obličej vždy chvíli máčeli, jako bychom používali pleťovou vodu. Na noc jsme pak ještě použili hojivý gel a dermatitida se už po prvním použití zatáhla, přestala svědět a bolet a do tří dnů byla úplně pryč.

Roztok Sensitiv se nám osvědčil také na akné a dokonce na černé tečky, které likviduje velmi úspěšně. Skvěle působí také na infekční koutky, tam jsme opět zkoušeli v kombinaci s hojivým gelem ActiMaris a účinek je opravdu pozoruhodný. Od bolesti ulevuje téměř okamžitě a znatelný rozdíl je vidět už druhý den. 

ActiMaris gel na hojení ran jsme zkoušeli na afty, horší akné a na menší ranky jako škrábance nebo odřeniny. Ve všech případech ho musíme opravdu pochválit. ActiMaris gel na hojení ranV souhrnu jsme na základě recenzí a ohlasů očekávali úspěch, ale zkouška na vlastní kůži nás opravdu příjemně překvapila. Ideální záležitost pro citlivé jedince, kteří často trpí na kožní problémy, afty nebo opary, ale i do domácnosti k malým dětem, u kterých jsou drobné úrazy na denním pořádku.

My už si bez ActiMarisu v lékárničce neumíme domácnost představit. Máte s ním také zkušenosti? :)

Komentáře

All my cosmetics 10.11.2016 8:19

O tomto produktu jsem nikdy neslyšela, ale na afty docela trpím, Tak až se mi zase nějaký objeví, už vím, po čem sáhnout

StrčPrstSkrzPrd 11.11.2016 7:58

Už mám objednáno pro syna, jsem zvědavá zdali to zabere

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.