24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Značka kosmetiky L.A. Girl je i pro velké holky

15.11.2017

Omalovánky mě nikdy moc nebavily ani na papíře, ani na obličeji. Ale co se dá dělat, na každou z nás asi někdy dojde. A tak už taky maluju, abych zamaskovala paní, co se mi začala ukazovat v zrcadle.

Korektor, má spása

„Girl“ už moc nejsem, ale přesto (nebo možná právě proto) mi doma přibývají přípravky od americké značky L.A. Girl. První byl jejich korektor HD Pro Conceal. Vyrábí se skoro ve třiceti odstínech, a to dokonce i žluté, zelené, oranžové nebo fialové. Ne, nejsou určeny na karneval, jak jsem si původně myslela, ale na konkrétní nedokonalosti pleti, které korektor barevně neutralizuje a skryje. Například žlutý skvěle zamaskuje tmavé kruhy pod očima. 

Stále rozjasněná

Ale přece jenom jen s korektorem si nevystačím. Na něj dávám rozjasňující make-up Pro Coverage. Už to, že má příjemnou jemnou konzistenci a pleť krásně sjednotí a rozzáří, by bylo dost, ale on ji také ještě hydratuje. A navíc je bez parabenů. Prostě borec, který na obličeji nevytvoří posmrtnou masku.

Bez rtěnky ani se smetím

Protože mám dost citlivé oči, takže na nich jen tak něco nesnesu, moc si je nelíčím. Řeším to jen troškou řasenky a víc se vyřádím na puse. Začalo to tónovaným balzámem na rty, pokračovalo leskem a dnes už  bez rtěnky ani skoro nechodím k popelnicím na tříděný odpad. Nejsnáz se mi aplikuje tekutá rtěnka. L.A. Girl má pro mě super výrobek, Matte Pigment Gloss kombinující lesk a rtěnku.

Milujeme kosmetiku

Je až s podivem, že L.A. Girl nestojí moc peněz. Velký výběr je u Absolute Cosmetics, rodinné firmy fungující už od roku 1990. Tedy od doby, kdy mě ještě bavily jen papírové omalovánky. Kromě  L.A. Girl nabízí Absolute Cosmetics také například americké značky Jordana, Milani a L.A. Colors. Mají tu i organickou kosmetiku ZUII nebo britské voňavé koupelové produkty od I Love Cosmetics. A pod heslo „I love cosmetics“ se může podepsat asi většina z nás.

....................

Upoutávka FB: Korektor HD Pro Conceal skryje i ty největší kruhy pod očima.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Nové blogy

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.