24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Říkali mi, měla bys... Ale já se rozhodla po svém!

22.10.2015
AVON BEAUTY BLOG 202 lidí sleduje firemní blog
Blog o kosmetice, kráse a beauty novinkách... Zkrátka o všem, co by ti v tomhle směru nemělo uniknout. ;)

Tohle nedělej! To nezvládneš. Bereš si toho na sebe moc! Měla by ses chovat rozumně. To ti nevyjde... Slýcháte podobné hlášky od svého okolí? Rozčiluje vás, když si ostatní osobují právo říkat vám, jak žít váš vlastní život? Připojte se k naší nové vizi krásy a sebevědomí!
Stejně jako paní Pavlína (42 let), která se jako AVON Lady dlouhá léta angažovala v pomoci ženám postiženým rakovinou prsou a pak, jednoho rána, si bulku našla sama. Okolí očekávalo, že všeho nechá, bude se plně věnovat léčbě a doktorům nebude v ničem oponovat. Ale ona se rozhodla po svém. Nejenže práce nenechala, ale operaci, na kterou měla čekat měsíc a půl, si vyhádala do týdne. „Stálo mě spoustu sil tenhle boj vyhrát a přitom někde uprostřed neztratit samu sebe,“ prozrazuje Pavlína. „Trpělivě jsem nečekala, ale svoje vítězství jsem si vybojovala. A práce? Ta byla pro mě hnacím motorem, jak žít dál.“Podívejte se na příběh Pavlíny a dalších AVON Ladies na www.prybychmela.cz a přidejte k nim i svůj příběh. Příběh, který zdaleka nemusí být o vyhrání toho nejtěžšího boje, který snad existuje – boje s rakovinou, ale třeba o tom, že jste si prosadili školu, o které jste vždycky snili, vzali si partnera, kterého jste milovali,... našli jste zkrátka odvahu vzepřít se očekávání okolí a udělali si věci po svém.
Jestli víte, jaké to je nebát se být sama sebou, pomozte nám ukázat to i ostatním. Protože ten pocit je opravdu osvobozující a stojí za to. Pomozte nám ho šířit dál. Na www.prybychmela.cz.

Váš AVON.
 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se