24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Želatinový puding

3.4.2013
Bellaschange
Jsem hodná holka z Moravy, která momentálně studuje VŠ v Olomouci. Už jako malá jsem se zajímala o módu a vzhled, a když jsem si v nějakém oblečení připadala divně, tropila jsem scény :D . Teď jsem ke své módní a kosmetické vášni přidala i vášeň zdravého životního stylu a sportu. Ráda se dělím o nové poznatky s ostatníma, a proto jsem se taky rozhodla psát blog a různé články. Jinak mám ráda přírodu,severní země,víno a miluji ten pocit, když seženu krásný kousek oblečení za dobrou cenu..:)

Domácí puding z ovoce.

Dnes jsem se jen tak z nouze rozhodla vyzkoušet ovocnou želatinu jako dezertík. Díky smetaně z toho ale vznikl spíš puding a byl vynikající, tak se s váma chci podělit o nápad.

Nasypala jsem do hrnce malou kompotovou misku mražených borůvek a nakrájela jeden banán. Zahřála jsem to a rozmačkala na kaši. Přilila jsem půlku smetany, přidala půlku balíčku želatiny a velkou lžíci medu, odstavila z ohně a pořádně promíchala.
Vzniklou směsí jsem naplnila 6 malých silikonových formiček, ozdobila kokosem a dala na 2 hodinky ztuhnout do lednice.

Před naplněním formiček/miseček  směs ochutnejte a popřípadě dochuťte ještě medem nebo naopak citrónem, záleží na vás jaké chuti dáváte přednost.

Množství si také můžete jednoduše vynásobit. Já jsem měla kdispozici právě jen zbytek smetany a zbytek želatiny. Pokud chcete použít celou smetanu a celou želatinu, tak si jednoduše přidejte ovoce, med atd...

Dobrou chuť

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Bellaschange

Jsem hodná holka z Moravy, která momentálně studuje VŠ v Olomouci. Už jako malá jsem se zajímala o módu a vzhled, a když jsem si v nějakém oblečení připadala divně, tropila jsem scény . Teď jsem ke své módní a kosmetické vášni přidala i vášeň zdravého životního stylu a sportu. Ráda se dělím o nové poznatky s ostatníma, a proto jsem se taky rozhodla psát blog a různé články.
Jinak mám ráda přírodu,severní země,víno a miluji ten pocit, když seženu krásný kousek oblečení za dobrou cenu..


KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.