24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Podzimní lakování

6.11.2012
eleonen
Blogo-sféra byla nejprve jen odreagováním, postupem času jsem pravidelně navštěvovala a vyhledávala. Mám ráda cesty daleké i blízké, knihy všemožných žánrů a zvířecí svět. Zajímám se o kosmetiku a nakupování.

Barvičky pro podzimní dny.

Ačkoli často nedodržuji takové ty nepsané pravidla dělení a škatulkování barev dle ročního období a klidně si nalakuju jásavě zelenou do deštivého podzimu (mě taková barvička zvedne náladu :-)), tak dneska  zústanu při zemi a ukážu vám dvě barvy z mé sbírky, které jsou vyloženě podzimní.

První je lak od značky Essie. Essie jsem chtěla vyskoušet a sáhla jsem po odstínu Skinny Rock. Je to temně vínový odstín s kapkou hnědé a jemným shimmerem. Barva je moc hezká trochu vampy, trochu rafinovaná a přesto universální. Co se týče samotného laku a značky tak jsem poněkud zklamaná, protože se mi s ním pracovalo špatně. Štěteček nemá optimální šířku a mohl by být více plochý. Výdrž laku na nehtech je průměrná.

                                   

  

Essie mě tedy vůbec nezaujal mám proto jen tento jediný a nadále zústávám věrná značce OPI, ne nadarmo v mojí sbírce dominuje. proto jsem vybrala OPI You Don't Know Jacques. Je to trochu nostalgie, protože je to také první OPI, který jsem si pořídila a byla z toho láska, nejenom díky barvě, ale i samotném laku.

OPI You Don't Know Jacques je trochu zvláštní odstín není ani hnědej ani šedivo-cosi, je to taupe odstín, který  mi pokaždé připadá trochu jiný. Je tam trocha hnědé šedé a i snad fialové...prostě taková krtčí hrouda :-) Mě, ale tento odstín prostě baví a to už dva roky! Jo a je krémovej, takže žádné třpytky, perlet‛ nic podobného. Pro docílení sytého odstínu je potřeba až tří vrstev, ale práce se štětečkem je hračka.

                                    

Máte také své favority?
 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

eleonen

Blogo-sféra byla nejprve jen odreagováním, postupem času jsem pravidelně navštěvovala a vyhledávala. Mám ráda cesty daleké i blízké, knihy všemožných žánrů a zvířecí svět. Zajímám se o kosmetiku a nakupování.


KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.