24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Mystic Blue

21.11.2012
Francoais
Ahojky, jsem jsem úplně normální a zároveň naprosto netradiční jednadvacetiletá slečna, která už nějakou tu dobu brouzdá bloggovým světem a snaží se své rady pomocí bloggu také předávat dál. Zajímám se o trendy a vlastně vše, co z nás dívek dělají krásky :-) a velice ráda bych se zapojila i do tohoto úžasného projektu.

Krásné nehtíky za pár sekund...

Dnes si budeme povídat o lacích. Nevím jak je to u vás, ale laky na nehty nejsou zrovna mé gusto. V práci mají nalakované nehtíky přísný zákaz a po té, co jsem pořád lakovala a odlakovávala jsem jim dala tak zabrat, že se mi začaly lámat. Proto jsem od lakování odstoupila a svou kolekci barviček předala mamince, která jí s radostí přijala. Změna nastala v okamžiku, kdy jsem se zúčastnila školení v Lo´réalu , kde jsem v balíčku dostala i tento lak. Pochopitelně jsem ho chtěla vyzkoušet a tak jsem se pečlivě nalakovala a vyrazila do školy. Neuvěříte, kolik slečen se mě za ten den zeptalo, co že za barvičku mám na nehtech a tak vám to sem prostě musím napsat!

Na nehtíkách vidíte Color Riche v odstínu Mystic Blue. Laky Color Riche se prodávají v balení po 5 ml, což se někomu může zdát málo, ale musím říct, že já si zřejmě svou sbírku rozšířím. 5 ml je akorátní na to, mít doma více barviček, které budu schopna spotřebovat před tím, než vyschnou. Cena jednoho je 99 Kč.
Mystic Blue je opravdu zvláštní barvička. Na první pohled je tmavě modrá, na denním světle je světle fialová a pod jiným úhlem zase uhlově černá. Lak kryje s první vrstvou. Není moc vodový, takže k nehtu lehce přilne (jako první aplikuji podkladový bezbarvý lak - přeci jen si chci nehtíky chránit). Právě teď ho mám na sobě již pátým dnem a nějak nechce dolů - což je u laku výborná vlastnost! Minulý týden mi odlakování dalo docela práci, přeci jen je to hustá, tmavá barvička, ale i tak to není něco, s čím byste si neporadili.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Francoais

Ahojky,
jsem jsem úplně normální a zároveň naprosto netradiční jednadvacetiletá slečna, která už nějakou tu dobu brouzdá bloggovým světem a snaží se své rady pomocí bloggu také předávat dál. Zajímám se o trendy a vlastně vše, co z nás dívek dělají krásky a velice ráda bych se zapojila i do tohoto úžasného projektu.


KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.