24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Rihanna - Bitch Better Have My Money Inspired Makeup

22.7.2015
GetTheLouk
GetTheLouk je internetový prostor s nálepkou hlásající Beauty Blog snažící se probudit z šedi české úzkoprsé návyky na nudné líčení!

Že Rihanna provokuje, kde se dá už víme. Videoklipy, oblečením, ale i texty. Do teď mi nepřišlo, že by se do této kategorie řadilo i líčení, tam většinou první příčky obsazuje Lady Gaga, ale to se změnilo s videoklipem Bitch Better Have My Money.


Výrazné červeno růžové kouřovky s tmavě hnedými rty jsou prostě něco nového. Není to líčení na kafe s kamarádkami, ale rozhodně dokážou inspirovat. Já hnědým rtům furt ne a ne přijít na chuť. Ani s opálením, takže jsem je nahradila tmavě fialovými a musím říct, že mě tak líčení baví víc. Alespoň na mně. 


Červená na očích je neustálá výzva i pro mě, nemyslete si. Zvlášť bez highlightu ve vnitřním koutku, který moje předloha neměla. Takže jsem ho nakonec srabácky přidala. Ale podobné oči si umím v létě na sobě v klidu představit. Co vy, dokážete si je na sobě aspoň představit? 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

GetTheLouk

GetTheLouk je internetový prostor s nálepkou hlásající Beauty Blog snažící se probudit z šedi české úzkoprsé návyky na nudné líčení!


KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.