24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Nechce mě...

13.11.2012
Lady Nectarine
Jsem normálně nenormální dvacetiletá Lady se zájmem o všechno možné... Můj blog je svět, který je jenom můj a můžu sdílet s celým světem své myšlenky, nápady, rady,...

Rady pro léčení zlomeného srdíčka

               

Asi to znáš. Moc se ti líbí jeden kluk, dokonce si myslíš, že ho miluješ. Párkrát jste spolu mluvili nebo jste vedle sebe stáli nebo se jenom tak vídáte na zastávce, kroužku, ve třídě, ve škole, bydlíte blízko sebe. Jednoho krásného dne se odhodláš a oslovíš ho. Bojíš se sice odmítnutí, ale už nevydržíš čekat. Chceš ho. V paměti máš příběh vás dvou, který si snila včera večer, jak se držíte za ruce a objímáte, líbáte a on ti tiše šeptá do ucha, že tě moc miluje. Nejdříve mluvíš možná trochu z cesty, ale pak se tvoje srdce trochu zklidní a má skoro obvyklý rytmus, takže mluvíš o všem, co tě napadne a přitom pomalu vyčkáváš, pozoruješ, jak se k tobě chová on a zkoušíš číst jeho myšlenky, pohyby, chování, přemýšlíš, jak na něho asi působíš. Když se rozloučíte jsi šťastná, ale tvoje představy byly velkolepější. Po nějaké době, po pár rozhovorech, si troufáš mu ukázat, že nechceš být jenom ta milá holka, se kterou se dá mluvit o všem možném. Chceš ho ještě víc, než před tím. Vezmeš všechnu svojí odvahu a pozveš ho někam. On má zrovna něco důležitějšího, jako zápas, sraz s kámoši. Nevadí. Příště bude určitě moct. Jenže příště... taky nemůže. To už je zvláštní... Pak už ti nedává plané naděje a řekne ti na rovinu, že ani kdyby mohl, tak by s tebou nešel. Nemusí ti to říct hnusně. Stačí, že ti to třeba jenom naznačí. (A jestli to řekl hnusně, tak je to necitelný debil!) Cítíš bolest. Chce se ti brečet a řvát dohromady. Život končí.......


STOP!!! Snad tě nepoloží jeden hejsek, který neví, o co přichází! Jsi úžasná a to, že to ten primitiv nepoznal, je jeho chyba. Nemysli na to, že jsi nedej bože ošklivá nebo takový ty hnusárny o sobě. Stačí, že tě trápí on, netrap se ještě k tomu sama!


Nejprve se vyplač. To je první krok, který udělá snad každá holka shrzená láskou. Snaž se ale, aby tě to úplně nepoložilo, ať tě to nestrhne do deprese.
Zavolej kámošku na pomoc. Ve dvou se bolest, a celkem všechno, zvládá lépe. Většina práce je ale na tobě.
Z vlastní zkušenosti vím, že co oči nevidí, srdce nebolí. Nějaký čas se mu vyhýbej. Ne na vždy, ale chce to čas, než se ti rána v srdci aspoň trochu zahojí.
Sepiš si všechny jeho špatné vlastnosti, co tě napadnou. Tenhle Tak zjistíš, že není tak dokonalý, jak se ti po celou dobu zaláskování zdál.


Po světě bělá spousta kluků, kteří čekají zrovna na tebe. Místo "jeho" můžeš mít kohokoliv jiného. Jenom si věř! Chybami se člověk učí a to, co prožiješ špatného tě dělá silnější, zkušenější.


Teď se ti to všechno nezdá, ale časem ta bolest v srdíčku přejde a objeví se "on", který tě vezme jemně za ruku a pošeptá ti něžně do ouška "Miluji tě" :)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Lady Nectarine

Jsem normálně nenormální dvacetiletá Lady se zájmem o všechno možné...
Můj blog je svět, který je jenom můj a můžu sdílet s celým světem své myšlenky, nápady, rady,...


Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.