24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

My Hanbag Beauty Essencial!

6.1.2013
Markét
Jmenuji se Markét a je mi 21 let. Posledních pár let je mojí velkou vášní kosmetika. Ráda zkouším nové produkty a stejně tak ráda o nich zjišťuji nové informace. Vlastním blog, kde mimo jiné píši recenze na různé kosmetické produkty, vytvářím návody na zajímavé účesy a různě zdobené nehty.

Co nosím v kosmetické taštičce

Dnes jsem se rozhodla udělat článek na to, co nosím ve své kosmetické taštičce, kterou si přendávám do každé kabelky, kterou zrovna používám. Předem upozorňuji, že s sebou nosím docela hodně věcí a abych byla upřímná, tak je tam jen pár věcí, které používám opravdu pravidelně. Ostatní tam jsou jen pro jistotu. Co kdyby náhodou, že?:) Jinak taštička je z prosincového Senzaboxu a má podle mě takovou akorát velikost, která se mi hodí přesně do kabelky. Sama bych si jí asi nekoupila, ty třpytky se mi úplně nelíbí, ale nevadí mi:)

Antibakteriální gel na ruce – to je nezbytnost, kterou používám před každým jídlem.
Miniatura deodorantu Nivea – koupila jsem si ho teprve nedávno, když jsem byla v Berlíně a abych byla upřímná, ještě jsem ho nepoužila. Věřím ale, že v létě se mi bude určitě hodit.
Dontodent ústí sprej – hrozně dobrá věc, když potřebujete rychle osvěžit dech a nemáte čas nebo nechcete žvýkat žvýkačku. Prodávají je v DM.
Lavera krém na ruce – tento krém byl tuším v prosincovém Ladyboxu a má přesně velikost, která se mi hodí do taštičky. Moc mi nevonní, ale ruce hydratuje dobře.
Prášky – prášky na bolest hlavy, v krku, alergii..+ náplasti a náhradní čočky nosím vždycky u sebe.
Zrcátko – abych se mohla prohlížet:)
Nivea krém – tuto miniaturku krému Nivea jsem ukořistila na koncertě Rihanny, kde bylo jimi napěchovaných několik obřích kýblů a každý si mohl vzít kolik chtěl. Já si jich vzala asi pět a myslím, že už jsem ty ostatní někde ztratila:-D Abych byla upřímná ještě jsem ho nepoužila, ale je tak miniaturní, že ani nezabírá místo. A prostě, co kdybych náhodou potřebovala krém, že:)
Pouzdro na čočky – občas mě trápí v očích čočky, proto s sebou vždy nosím pouzdro i náhradní čočky, abych si je mohla v případě nouze vyměnit.
Žvýkačky – nutnost

Štětec Elf – na pudr.
Garnier Roll-on – používám ho, jako korektor, když potřebuju během dne upravit makeup.
Pudr Dermacol – také na úpravu makeupu. Přes den má můj obličej tendenci se lesknout. Nevím proč, ale nemám ho za to ráda.
Miniaturka parfému – vždycky si do kabelky házím miniaturky parfému, které čas od času dostanu k nákupu. Hodí se mi hlavně večer, když si jdu jednou za čas někam sednout nebo pařit a mám hroznou potřebu se navonět:) A i když to nejsou nikdy vůně, které normálně používám. Tahat s sebou velké parfémy mi přijde úplně zbytečný.
Gumička na vlasy – kdybych měla potřebu si stáhnout vlasy do culíku:)

Mazátka na rty - tak ty máme v kabelce asi každá ne?:) Já s sebou vždy nosím jelenní lůj a melounkový balzám na rty od Balei a lesk v kelímku od NYX. Kromě těchto tří, které nosím v taštičce, mám ještě v kabelce vždy pohozenou rtěnku nebo lesk, který ten den zrovna používám. 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Markét

Jmenuji se Markét a je mi 21 let. Posledních pár let je mojí velkou vášní kosmetika. Ráda zkouším nové produkty a stejně tak ráda o nich zjišťuji nové informace.
Vlastním blog, kde mimo jiné píši recenze na různé kosmetické produkty, vytvářím návody na zajímavé účesy a různě zdobené nehty.


KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.