24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Kouřové líčení podle Ashley Benson ( Hanny z Pretty Little Liars)

28.02.2013
PetraLovelyHair
Jsem kosmetický, vlasový a módní nadšenec a miluju blogování :).....

Hnědočerné kouřové oči jsou klasika, která nikdy neomrzí a sluší každému, jak ale na ty správné kouřovky?

Dnešní líčení vypadá na pohled velmi jednoduše, ale není tomu zcela tak, trochu cviku to přecejen chce. Kouřové líčení zná a používá mnoho z nás, málokdo ale ví, že je spousta typů a způsobů,jak oči nalíčit v kouřových tónech. My se dnes podíváme na líčení v hnědočerné kombinaci, které bude slušet téměř všem typům a barvám očí.

Základem pro dobrou výdrž a intenzitu stínů je primer. Já jsem použila Urban Decay, je třpytivý a všechny další použité stíny jsou už jen matné,takže oko alespoň trochu rozzáří. Primer naneseme na celé horní víčko i spodní linku.

Nyní začneme postupně nanášet hnědé matné stíny, použijte jakékoliv, které vám vyhovují. Začneme tmavě hnědou, kterou uděláme silnou linku podél spodních i horních řas, Obě tyto linky rozmažeme doztracena, na horním víčku směrem ven a k obočí. Nyní přichází na řadu stín středně hnědý, který naneseme na horní víčko nad odstín tmavě hnědý a opět rozmažeme směrem k obočí, pod obočí patří pak už jen stín matný a tělový, blendícím štětcem do sebe zapracujeme všechny přechody. Posledním stínem, kterým nám zbývá, je matný černý. Vezměte si dobře pigmentovaný černý stín a udělejte s ním linky podél horního i spodního víčka, i tyto linky důkladně rozblenděte tužkovým štětcem, přechody musí být úplně plynulé, žádné ostré hrany. Posledním bodem je černá voděodolná tužka, dáme ji jak na vnitřní spodní mokrou linku, tak přidáme trochu černé na linku horní. Oči už jne doladíme oblíbenou řasenkou.

Teď už to bude velmi rychlé, pleť sjednotíme makeupem, tvářím dodáme šťávi meruňkovou tvářenkou a na rty naneseme jen trošku meruňkového lesku. A je hotovo! :)

A jak vypadá výsledný look na hnědovlásce? :)

U Ashley mne ale zaujaly i nehty, proto jsem se při jejich tvorbě inspirovala jejich designem. Jako podklad jsem použila černý lak na nehty, nechala ho pořádně zaschout a poté jsem na ně obtiskla razítka z destičky Konad za pomocí Konad červeného a bílého tiskacího laku. Na vybraný motiv jsem vždy nanesla lak napůl bílý a na druhou půlku červený. Po zaschnutí už jen přelakujte top coatem.

Použité produkty:

Jak se vám výsledný look líbí?

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

PetraLovelyHair

Jsem kosmetický, vlasový a módní nadšenec a miluju blogování .....


Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.