24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Pleťový a tělový krém s kakaovým máslem

15.10.2013
Svět podle Kyrkys
Mé jméno je Klára Fritschová a zajímám se o kosmetiku. Ráda se podělím o svoje zkušenosti. Mám svůj vlastní blog na který nepíši jen o kosmetice, ale i o vaření, líčení. Můj blog se jmenuje- Svět podle Kyrkys a proto na blog píši články, které se týkají mého života. Jsem moc ráda, když vím, že se někomu moje usílí a práce líbí :-).

Recenze na krém od výrobce Vivaco.

Ahoj všem,

 

dneska si dáme recenzi na pleťový a tělový krém od výrobce Vivaco. Je to přírodní kosmetika, která se vyrábí v souladu s přírodou.

 

Kakaové máslo je určené na suchou až přesušenou pleť. Určitě ho nedoporučuji na mastnou pleť.

 

Na kakaový krém jsem narazila u Vietnamců za 50,- Kč. A na oficiálních stránkách ZDE ho mají za 89,- Kč. Zaujal mě svým složením a obsahem, který je 150 ml. Ve složení je kakaové a kokosové máslo, jojobový olej. Bohužel ve složení najdete, že obsahuje alkohol. Ale říkala jsem si, že za tu cenu ho vyzkouším a uvidím, jestli bude dobré.

 

Pokud máte citlivou pleť, tak ho nedoporučuji. Obsahuje alkohol a mě pokožku podráždil. On krásně hydratoval, ale po chvilce začal na pleti pálit a pokožka zčervenala. Takže já ho používám na tělo, ruce,  kde je skvělý. Jinak se do pleti rychle vstřebal a krásně hydratoval. Zanechal pokožku jemnou, hydratovanou. Navíc krásně voní, což oceňuji. Konzistence krému je hutná. Jestli nemáte citlivou pokožku a nevadí Vám ve složení alkohol, tak ho doporučuji.

Kakaové máslo

 

Popis

Složení

Konzistence

Máte s výrobkem zkušenost?

Mějte se krásně :O)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Svět podle Kyrkys

Mé jméno je Klára Fritschová a zajímám se o kosmetiku. Ráda se podělím o svoje zkušenosti. Mám svůj vlastní blog na který nepíši jen o kosmetice, ale i o vaření, líčení. Můj blog se jmenuje- Svět podle Kyrkys a proto na blog píši články, které se týkají mého života. Jsem moc ráda, když vím, že se někomu moje usílí a práce líbí .


KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.