24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

V zimě trendy ve vestičce

12.11.2012
TeryF
Miluju kreslení a hlavně navrhování nových modelů.Mám pár dobrých kamarádů kteří mě podporují v každém mém kroku do dalších snů. Chcete se o mně dozvědět víc?? Tak čtěte mé příspěvky;)

V teple:)

Jak zůstat v teple a být trendy? Sáhni po sezónní vychytávce v podobě kožešinové vesty.

Dny jsou stále chladnější a jistě i ty každý den řešíš, jak správně nakombinovat oblečení. Topy, svetry, kardigany, kabáty či vesty. To vše určitě budeš potřebovat.

Pokud hledáš ideální řešení, jak zůstat v teple, být trendy a působit stylově, tak sáhni po sezónní vychytávce v podobě kožešinové vesty. Pokud ti není lhostejná příroda a osud zvířátek, sáhni samozřejmě po umělé. Kožešinová vesta vypadá famózní s lodičkami, ale i se sportovními kozačkami a úzkými džínami.

Vestu nos samozřejmě raději v teplejší, a zejména suché dny. Ve sněhu a dešti totiž nehezky vlhne a plihne. Doplň ji elegantní kabelkou na předloktí, protože těžká kabelka přes rameno, nebo dokonce batoh by mohly strukturu kožešiny ošklivě poškodit.

ak vestu kombinovat? Najdi inspiraci, jak se obléci do chladného počasí, v naší módní galerii. Jako modelky se ti předvedou zpěvačky a herečky, které si tento trend také zamilovaly. Ulítává na nich zejména stylistka celebrit a módní ikona Rachel Zoe.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

TeryF

Miluju kreslení a hlavně navrhování nových modelů.Mám pár dobrých kamarádů kteří mě podporují v každém mém kroku do dalších snů.
Chcete se o mně dozvědět víc?? Tak čtěte mé příspěvky


Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.