24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

3 tipy na první nebankovní půjčku zdarma

30.08.2018

Vzít si půjčku vyžaduje jistou porci odvahy. Vždyť ne každý je připravený na to, že by měl splácet po danou dobu určitou sumu. Ne vždy si také člověk vše dobře spočítá a může dojít k tomu, že přeplatí nadmíru vysoké peníze. Mnohdy proto není od věci sáhnout po některé z půjček, která je na jistou dobu zcela zdarma. Jinými slovy, to, co si půjčíte, vrátíte konkrétnímu poskytovateli. Takovýchto půjček existuje hned několik a my se na celkem 3 z nich podíváme mnohem podrobněji.

Zaplo půjčka

Naším prvním tipem je Zaplo půjčka. Získat jejím prostřednictvím lze od 1 000 do 30 000 korun. Jestliže si jdete k této společnosti pro první úvěr, bude vyřízen zcela zdarma. První půjčka je omezená maximální finanční částkou stanovenou na 8 000 korun. Velkou výhodou realizace půjčky Zaplo je jednoduché a naprosto pohodlné vyřízení. Na jakékoli skryté poplatky můžete rychle zapomenout. Jedná se o bezúčelnou půjčku, není tedy nutné nikomu dokazovat, nač jste si finanční prostředky půjčili. Vyřízení probíhá kompletně online. Vyplníte žádost přímo na webu společnosti, následně budete kontaktování a dojde k podpisu úvěrové smlouvy. Půjčka je maximálně transparentní. Od začátku až do konce víte, na čem skutečně jste.

Provident půjčka

Jedním ze známých poskytovatelů nebankovních půjček je také společnost Provident. Ta nabízí mimo první půjčky zdarma úvěry až do maximální výše 130 000 korun. Minimální půjčka u Providentu činí 3 000 korun. Splatnost je stanovena od 3 do 36 měsíců. Peníze pocházející z tohoto úvěru je možné použít podobně jako u Zaplo půjčky na cokoli dle libosti. Získání půjčky se obejde bez přítomnosti ručitele. Výplata peněz probíhá u Providentu klidně i přes víkend. Budete-li navíc potřebovat splátkové prázdniny, máte je mít. Jinak je půjčka na 3 měsíce zdarma, jestliže si vezmete cílovou částku od 3 000 do 9 000 korun.

CreditAir půjčka

Zajímavou volbou ve světě nebankovních půjček je i úvěr od CreditAir. Jeho výše se pohybuje v rozmezí od 1 500 do 30 000 korun. Kolik si vezmete, je pouze na vás, přičemž první půjčka je zdarma, a to do výše 6 000 korun. Jednou z hlavních předností CreditAir půjčky je doslova XXL odložení splatnosti. Ta může trvat až 3 měsíce. Splátky si tak rozložíte dle vlastní potřeby takovým způsobem, aby vám to co možná nejvíce vyhovovalo. Samotný odklad splatnosti může být až ve výši 45 dní. CreditAir se také vyznačuje nadstandardně řešeným klientským servisem. Veškeré půjčky od této společnosti jsou poskytovány bez jakéhokoli ručitele. Stejně jako u předchozích jmenovaných půjček není zapotřebí dokladovat, za jakým účelem finanční prostředky použijete. CreditAir slibuje i zajímavé odměny za věrnost.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.