24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Americká megayoutuberka, která točila i s Barackem Obamou. Seznam se s Lizou Koshy

27.8.2018

Foto: Liza Koshy
Pokud hledáš opravdu hvězdnou inspiraci pro svou kreativní on-line tvorbu, pak americká herečka a youtuberka Liza Koshy je tou správnou volbou. Je jí 22 let a na svém kanále na YouTube nasbírala od roku 2013 přes 15 milionů odběratelů a 1,8 miliardy zobrazení. Neuvěřitelné je, že na Instagramu se jí daří ještě lépe! Její obří popularita dosahuje i na ostatní sítě. Má to však i stinnou stránku. Se svým přítelem Davidem Dobrikem a zároveň youtube parťákem neustáli tlak on-line světa a v červnu v dojemném videu ohlásili rozchod…

E-shop: Lizakoshy.com
IG: @lizakoshy
YT: Liza Koshy
FB: Liza Koshy

Liza, vlastním jménem Elizabeth Shaila Koshy, odstartovala svoji kariéru ještě na střední škole. Tehdy začala zveřejňovat komická videa pod pseudonymem Lizzza v aplikaci Vine. Pak přišel YouTube, kde si vloni díky 10 milionům odběratelů vysloužila "titul“ nejrychleji rostoucího youtubera. Před americkými prezidentskými volbami natočila dokonce rozhovor s prezidentem Barackem Obamou, aby podpořila účast lidí ve volbách. 

Na svém instaprofilu @lizakoshy má 17,4 milionu followerů a pod jejím jménem najdeš také e-shop Lizakoshy.com s jejím merchem. Dosah její tvorby je skutečně ohromující. Jen její videa průměrně vidí 10 milionu lidí. To je, jako by ji věrně sledovala celá Česká republika. :-D

"Tvořím obsah, aby lidé byli spokojení," říká Liza o své motivaci. A není pochyb, že tvoření dělá šťastnou i ji. Navíc ve svých videích úžasně těží ze svého hereckého talentu. Ten předvedla už třeba v hororové komedii Boo! A Madea Halloween (2016) nebo na YouTube Premium v seriálech Escape the Night (2017) a Liza on Demand. Její mimika, spontánnost, strhující projev, ale i obrovský komediální talent a okouzlující zjev jsou jedním z faktorů, pro které ji její fanoušci vášnivě milují. Ale třeba také pro jejích pouhých 154 centimetrů, nikdy nekončící zdroj optimismu a neskutečnou vnitřní energii.

Foto: Liza Koshy

Rozpad jejího vztaju s přítelem a parťákem Davidem Dobrikem se stal také velkým tématem pro média. Byli považvání za dokonalý pár sociálních sítích. Bohužel paradoxně on-line svět přispěl k rozpadu jejich vztahu. Kromě osobních věcí to byl také nedostatek času a přílišný pracovní nápor, který jim nedovolil věnovat se sobě navzájem.

Za svou tvorbu Liza také získala dvě ocenění od Streamy Awards, čtyři Teen Choice Awards a Kids' Choice Award.

 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.