24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Americká megayoutuberka, která točila i s Barackem Obamou. Seznam se s Lizou Koshy

27.08.2018

Foto: Liza Koshy
Pokud hledáš opravdu hvězdnou inspiraci pro svou kreativní on-line tvorbu, pak americká herečka a youtuberka Liza Koshy je tou správnou volbou. Je jí 22 let a na svém kanále na YouTube nasbírala od roku 2013 přes 15 milionů odběratelů a 1,8 miliardy zobrazení. Neuvěřitelné je, že na Instagramu se jí daří ještě lépe! Její obří popularita dosahuje i na ostatní sítě. Má to však i stinnou stránku. Se svým přítelem Davidem Dobrikem a zároveň youtube parťákem neustáli tlak on-line světa a v červnu v dojemném videu ohlásili rozchod…

E-shop: Lizakoshy.com
IG: @lizakoshy
YT: Liza Koshy
FB: Liza Koshy

Liza, vlastním jménem Elizabeth Shaila Koshy, odstartovala svoji kariéru ještě na střední škole. Tehdy začala zveřejňovat komická videa pod pseudonymem Lizzza v aplikaci Vine. Pak přišel YouTube, kde si vloni díky 10 milionům odběratelů vysloužila "titul“ nejrychleji rostoucího youtubera. Před americkými prezidentskými volbami natočila dokonce rozhovor s prezidentem Barackem Obamou, aby podpořila účast lidí ve volbách. 

Na svém instaprofilu @lizakoshy má 17,4 milionu followerů a pod jejím jménem najdeš také e-shop Lizakoshy.com s jejím merchem. Dosah její tvorby je skutečně ohromující. Jen její videa průměrně vidí 10 milionu lidí. To je, jako by ji věrně sledovala celá Česká republika. :-D

"Tvořím obsah, aby lidé byli spokojení," říká Liza o své motivaci. A není pochyb, že tvoření dělá šťastnou i ji. Navíc ve svých videích úžasně těží ze svého hereckého talentu. Ten předvedla už třeba v hororové komedii Boo! A Madea Halloween (2016) nebo na YouTube Premium v seriálech Escape the Night (2017) a Liza on Demand. Její mimika, spontánnost, strhující projev, ale i obrovský komediální talent a okouzlující zjev jsou jedním z faktorů, pro které ji její fanoušci vášnivě milují. Ale třeba také pro jejích pouhých 154 centimetrů, nikdy nekončící zdroj optimismu a neskutečnou vnitřní energii.

Foto: Liza Koshy

Rozpad jejího vztaju s přítelem a parťákem Davidem Dobrikem se stal také velkým tématem pro média. Byli považvání za dokonalý pár sociálních sítích. Bohužel paradoxně on-line svět přispěl k rozpadu jejich vztahu. Kromě osobních věcí to byl také nedostatek času a přílišný pracovní nápor, který jim nedovolil věnovat se sobě navzájem.

Za svou tvorbu Liza také získala dvě ocenění od Streamy Awards, čtyři Teen Choice Awards a Kids' Choice Award.

 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.