24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Za vítězství do Švýcarska! Populární čeští blogeři si užívali jedinečnou krásu Švýcarska

22.08.2018

Foto: @lucie_ehr
Vítězové ankety Czech Blog Awards 2017 vyrazili na čtyři dny za krásami Švýcarska. Byla to jedinečná cesta party skvělých lidí a oblíbených českých blogerů! Kovy, Kristýna – Za normální holky, Kačí – My Cooking Diary a Lucka a Nicole z A Cup of Style. Společně poznávali švýcarské hory, ochutnávali místní speciality i pivo, zažili adrenalin na terénních koloběžkách i odpočinek v termálních lázních Bogn Engiadina Scuol. ;-)

Anketa Czech Blog Awards každoročně oceňuje nejpopulárnější české blogery a influencery. Jejich popularita díky jejich kreativitě a odvaze sdílet své životy a inspirovat rok od roku stoupá.

Jako ocenění za jejich celoroční úsilí zpečetěné vítězstvím v anketě jim centrála cestovního ruchu Switzerland Tourism věnovala čtyřdenní cestu do Švýcarska, na kterou se vypravila pětice z nich. První dva dny poznávali Davos a užívali si návštěvu pivovaru Monstein, sýrárny Clavadeleralp Schaukäserei & Restaurant a horskou turistiku. Z Davosu pak pokračovali vlakem s otevřeným "cabrio“ vagonem kolem ledovce Morteratsch se zajížďkou na vrchol Diavolezza (2978 m. n. m.) a poté salonním vagonem Rhétských drah do městečka Scuol.

Z Motta Naluns pro ně byl připraven sjezd terénními koloběžkami přes Ftan zpět do Scuolu, zažili také adrenalin v lanovém parku a ukázku vaření lokálních engadinských specialit jako Capuns, Pizokel, Gerstensuppe, Plain in pigna a další.

Poslední den pak na ně čekal odpočinek v místních termálních lázních Bogn Engiadina Scuol s jedenácti termálními prameny.

"Máme se tu nepopsatelně krásně. :-) Děkuju, že toho můžu být součástí. 😍 Switzerland Tourism se nám stará o neuvěřitelné zážitky. A lepší partu bych si nemohla přát. :) @mycookingdiary.cz @nicole_e @lucie_ehr a @kovy_gameballcz. :-) Jo ale chybí mi tu @anie_songe moc moc," ❤️ píše o své cestě do Švýcarska Kristýna z blogu Za normální holky.

Cestu plnou zážitků všichni z vítězů zachytili na svých Instagramech a Lucka s Nicole také ve svém trip vlogu, tak si ho nenechte ujít. ;-)

"Když se spojí ta nejlepší parta lidí, skvělé aktivity a nádherné Švýcarsko, nemůže vzniknout nic jiného než nekonečné záchvaty smíchu a nezapomenutelné zážitky! ❤️ Děkujeme Czech Blog Awards za tak skvělou cenu!“ sdílela na svém Instagramu Lucka z A Cup of Style.

Navštivte webové stránky MojeSvycarsko.com, kde naleznete aktuální turistické informace o této nádherné alpské zemi a inspirujte se také pro svou cestu do Švýcarska. A až budete ve Švýcarsku, nezapomeňte své zážitky sdílet na Instagramu s hashtagem #MojeSvycarsko.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.