24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Za vítězství do Švýcarska! Populární čeští blogeři si užívali jedinečnou krásu Švýcarska

22.8.2018

Foto: @lucie_ehr
Vítězové ankety Czech Blog Awards 2017 vyrazili na čtyři dny za krásami Švýcarska. Byla to jedinečná cesta party skvělých lidí a oblíbených českých blogerů! Kovy, Kristýna – Za normální holky, Kačí – My Cooking Diary a Lucka a Nicole z A Cup of Style. Společně poznávali švýcarské hory, ochutnávali místní speciality i pivo, zažili adrenalin na terénních koloběžkách i odpočinek v termálních lázních Bogn Engiadina Scuol. ;-)

Anketa Czech Blog Awards každoročně oceňuje nejpopulárnější české blogery a influencery. Jejich popularita díky jejich kreativitě a odvaze sdílet své životy a inspirovat rok od roku stoupá.

Jako ocenění za jejich celoroční úsilí zpečetěné vítězstvím v anketě jim centrála cestovního ruchu Switzerland Tourism věnovala čtyřdenní cestu do Švýcarska, na kterou se vypravila pětice z nich. První dva dny poznávali Davos a užívali si návštěvu pivovaru Monstein, sýrárny Clavadeleralp Schaukäserei & Restaurant a horskou turistiku. Z Davosu pak pokračovali vlakem s otevřeným "cabrio“ vagonem kolem ledovce Morteratsch se zajížďkou na vrchol Diavolezza (2978 m. n. m.) a poté salonním vagonem Rhétských drah do městečka Scuol.

Z Motta Naluns pro ně byl připraven sjezd terénními koloběžkami přes Ftan zpět do Scuolu, zažili také adrenalin v lanovém parku a ukázku vaření lokálních engadinských specialit jako Capuns, Pizokel, Gerstensuppe, Plain in pigna a další.

Poslední den pak na ně čekal odpočinek v místních termálních lázních Bogn Engiadina Scuol s jedenácti termálními prameny.

"Máme se tu nepopsatelně krásně. :-) Děkuju, že toho můžu být součástí. 😍 Switzerland Tourism se nám stará o neuvěřitelné zážitky. A lepší partu bych si nemohla přát. :) @mycookingdiary.cz @nicole_e @lucie_ehr a @kovy_gameballcz. :-) Jo ale chybí mi tu @anie_songe moc moc," ❤️ píše o své cestě do Švýcarska Kristýna z blogu Za normální holky.

Cestu plnou zážitků všichni z vítězů zachytili na svých Instagramech a Lucka s Nicole také ve svém trip vlogu, tak si ho nenechte ujít. ;-)

"Když se spojí ta nejlepší parta lidí, skvělé aktivity a nádherné Švýcarsko, nemůže vzniknout nic jiného než nekonečné záchvaty smíchu a nezapomenutelné zážitky! ❤️ Děkujeme Czech Blog Awards za tak skvělou cenu!“ sdílela na svém Instagramu Lucka z A Cup of Style.

Navštivte webové stránky MojeSvycarsko.com, kde naleznete aktuální turistické informace o této nádherné alpské zemi a inspirujte se také pro svou cestu do Švýcarska. A až budete ve Švýcarsku, nezapomeňte své zážitky sdílet na Instagramu s hashtagem #MojeSvycarsko.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.