24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Arlésienne - Darujte jedinečnou vůni

29.11.2016

Jednou z prvních voleb při výběru dárku bývají často kosmetické produkty. Co ale vybrat? Jak se trefit do vkusu obdarovaného a co když zvolíme špatně? Máme pro vás skvělý tip na jedinečnou květinovou vůni, která zahalí každou ženu do podmanivého tajemna.

Značka L'OCCITANE je ve světě velmi známá a její cesta začala už v roce 1976, kdy mladý Olivier Baussan prodával na trzích Provence esenciální olej. Přes výrobu tradičního mýdla Marseille, sklizně levandule a výrobu bambuckého másla až po otevření obchodů v Hong Kongu, New Yorku nebo Japonsku.

Tato značka má tradici a nyní už ji známe jako rozsáhlý řetězec obchodů po celém světě. Výrobky z nitra přírody jsou lákavé svou svěžestí a kvalitním zpracováním ingrediencí.

Nyní přichází L'OCCITANE s novou vůní, která evokuje tajemnou ženu z jihu. Potěší každou ženu, která miluje kreativitu a inspiraci a podléhá tajemným květinovým vůním. Nádherné spojení temperamentního šafránu, neodolatelně půvabné růže a magické fialky si vás získá velmi výraznou a neobvyklou vůní.Arlésienne

Tuto okouzlující vůni můžete darovat ženě, která je podle vás stejně jedinečná jako vůně Arlésienne. Jistě vás potěší i nádherné designové dárkové sady z této řady, které poskytnou voňavé potěšení nejen v podobě parfému, ale také jako sprchový gel, krém na ruce, tělové mléko nebo parfémované mýdlo.

Dopřejte svým blízkým jedinečnost, kterou nabízí Arlésienne.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.