24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Čas na dovolenou: travel tipy blogerek a youtuberek, kterým neodoláš!

18.5.2018

Foto: the SIKLS
Kouzlo dálek, exotických míst, poznávání nového, vzdáleného, neobyčejní lidé, jedinečné zážitky… To všechno patří k cestování a dovolené a právě teď je ideální čas naplánovat si, kdy a kam vyrazíš! Inspiruj se cestami a nápady oblíbených blogerek a youtuberů! Čekají nás tučňáci v Kapském městě, Srí Lanka, Rusko, Chile i úžasné barvy Peru.

Dnešní cestovatelský článek začneme rychlým výletem do jihoafrického Kapského města a na tamní Boulders Beach plnou tučňáků. Lehká cestovatelská ochutnávka s rodinou travel blogerů the SIKLS, kteří už jsou 8 měsíců téměř nonstop na cestách. Je to osvěžující podívaná. ;-)

Ještě ale než vyrazíš na cestu, nech si poradit od Lucky a NicoleA Cup of Style Jak cestovat na vlastní pěst! Kdy a jak plánovat, jak řešit dopravu, co si vzít s sebou, různé vychytávky, které ti usnadní život i co se vyplatí si zjistit dopředu, než se na vytoužené místo rozletíš nebo rozjedeš. ;-)

Další tip tě přenese na stále populárnější Srí Lanku! Vlog od Nátálky Kotkové ti představí oblíbená místa a aktivity na Srí Lance, surfování, jógu, vlny, moře, slunce… v okolí vesničky Gurubebila, ukáže ti několik místních specialit a doporučí místa, kde se dobře najíst. ;-)

Blog travel nadšenkyně Ejnets je plný cestovateslkých tipů, doporučení a nádherných fotek, takže určitě neuděláš chybu, když se na jjeí blog podíváš. Ve svých posledních přípěvcích tě vezme na cestu Jižní Amerikou - Kulumbie, Peru, Chile... Díky Ejnets zjistíš, že cestování na vlastní pěst je těžké, ale ne nemožné! Provede tě svými oblíbenými místy a získáš řadu zajímavých doporučení. Více na jejím blogu ZDE.

Foto: http://www.ejnets.com/

Co všechno potřebuješ vědět, než se vydáš na cestu do Ruska?! Moskva a Petrohrad jsou okouzlující místa a Rusko obrovská země, kde je možné všechno. Kanadská youtuberka Hey Nadine se ve svém videu podělí o své zkušenosti, jak cestovat bezpečně, kam se zajet podívat, na co se připravit… a spoustu dalšího užitečného nejen pro Američany. ;-)

Skvělé zážitky má pro vás také travel vloger Lost LeBlanc. Spolu se svou přítelkyní tě vezme na Bali, kde našli ještě nedotčená místa na ostrově a zažili jedny z nejlepších zážitků z cestování po Indonésii. Podívej se s ním na ta nejlepší místa, možná to je inspirace právě pro tebe. ;-)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.