24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Splň si sen jako Jack Morris a Lauren Bullen! Svůj život proměnili v cestu zážitků a úžasných fotek

14.5.2018

Foto: http://doyoutravelphoto.com
Také v tobě blížící se léto a přibývající slunečné dny vzbuzují touhu po dalekých cestách? Rozjet se do světa, objevovat krásná místa, o kterých jsi zatím jenom snila? Proč ne! Navíc, když se tenhle sen může stát každodenní realitou a obživou? Přesně jako se to povedlo Jacku Morrisovi z Velké Británie, autorovi blogu Doyoutravelphoto.com. V roce 2012 opustil svou nezáživnou práci, sbalil si batoh a vyrazil do Bangkoku. V loni se pak na svých cestách po Fiji seznámil s krásnou Australankou Lauren. Zamilovali se do sebe a od té doby cestují společně.

Jeho na Instagramu sleduje 2,8 milionu fanoušků, ji 2 miliony. Žijí na cestách, poznávají neobyčejné kouty světa, svým fanouškům přinášejí výjimečné posty, dechberoucí fotky a zdá se, že jsou příkladem toho, jak si šťastně žít svůj sen.
Foto: @doyoutravel 

Chceš se stát hvězdou na Instagramu jako Jack a Lauren? V dnešním světě sociálních sítí je možné všechno. Inspiruj se radami těchto světových influencerů! Na jejich blogu zjistíš, že Jack nikdy nestudoval vysokou školu, naopak skončil se studiem v 17 letech a vlastně nevěděl, co chce v životě dělat...

Pak se zhruba na 5 let jeho život smrskl do jednoho batohu. Než potkal Lauren a začali novou kapitolu svých životů – v novém domově na Bali! Spolu procestovali nespočet zemí na světě: Keňu, Černou Horu, Indonésii, Maroko, Peru, Maledivy, Kolumbii, Brazílii, Řecko, Ameriku… a spoustu dalších zemí...

When in Abu Dhabi... ☕️💭 @VisitAbuDhabi #InAbuDhabi #ad

Příspěvek sdílený JACK MORRIS (@doyoutravel),

Sám začínajícím cestovatelům radí – neplánujte tolik! Kupte si jednosměrnou letenku a zabukujte si ubytování pro první noc. Buďte společenští, potkávejte se s lidmi. Kdo ví, možná se stanou vašimi nejlepšími příteli! Spolupracujte s místními, neschovávejte se a buďte připraveni na to, že se věci mohou i pokazit. Buďte spontánní a říkejte více ano!

Svoje fotky upravuje pomocí vlastního nastavení v programu Lightroom. Díky tomu mohou mít stejný styl, což je pro profi profil na Instagramu nezbytnost. ;-) Nepoužívá filtry ani žádné zvláštní mobilní aplikace. Sám ale říká, že fotografický styl přichází a tříbí se postupně. Takže nezbývá než fotit, zkoušet a zase fotit a zkoušet. :-D

A bez čeho se takový travel bloger na cestách podle Jacka neobejde? "Nadšení, originalita a vytrvalost." ;-)

Nenech si Jacka a Lauren ujít na jejich originálních profilech na Instagramu: @doyoutravel a @gypsea_lust. Nás zaujaly nejen svým stylem a poutavými fotkami a příběhy ze svých cest, ale hlavně tím, jak dokázali zreazivoat svůj sen. Spoelčně oslovili řadu cestovek, hotelů, letech společností i restaurací s nabídkou spolupráce a vyplatilo se. Díky své šikovnosti zíkali sponzory pro své cesty a živí je to, že doporučují skvělá místa na ubytování, kde sehnat nejlevnější letenky nebo kde si dát vyhlášenou specialitu. ;-)

Foto: @gypsea_lust

Jackům blog najdeš zde: Doyoutravelphoto.com. Společně ale vytvořili také projekt, kde vyslyšeli přání svých fanoušků, kteří obdivovali jejich styl na Instagramu. A tak nabídli své originální nastavení pro úpravu fotek v Lightroomu, které si kdokoliv může zakoupit v jejich e-shopu na Doyoutravelxgypsealust.com.

 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.