24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Top blogerky z Maďarska, které mají styl! Nenech si je ujít

15.5.2018

Tak schválně – znáš nějakou světovou blogerku z Maďarska? Říkají ti něco jména jako Dorottya Kovacs, Hedi Szabo, Inez Papp nebo Edina Kulcsar? To jsou jedny z nejzajímavějších influencerek Maďarska, inspirativní ženy, které živí jejich vlastní kretivita, blog, youtube kanál nebo profil na IG. Seznam se s nimi blíž! ;-)

Dorottya Kovacs

Dorottya je youtuberka a lifestylová blogerka. Nejprve si založila svůj blog Chloefromthewoods.com, pak ji zlákala ale možnost točit videa a vznikl její youtube kanál Chloe From The Woods
Na Instagramu má aktuálně přes 78 tisíc fanoušků, na YT přes 81 tisíc odběratelů. Jen škoda, že většinou je vše pouze v maďarštině. Podívejte se na ni v jejím nejsledovanějším videu, kde s Tomim hodnotí aktuální dámské trendy.

Její blog z velké části plní fashion obsah, který střídá se zážitky z cest a fotopříběhy ze svého života. Důležitá je pro ni inspirace přírodou, kterou ve svém fashion stylu koření městským stylem. Od roku 2016 je nezávislou blogerkou a specialistkou na social media. A k tomu si vysloužila ocenění Vlogger Of The Year 2017 a Lifestyle Youtuber Of The Year 2018. ;-)

BLOG: https://www.chloefromthewoods.com/
IG: @chloeknows
YT: Chloe From The Woods 

Hódi Pamela

Herečka, modelka a influencerka, kterou sleduje 354 tisíc fanoušků na Instagramu a pyšní se vlastním e-shopem a módní značkou oblečení https://medoo.hu. Kromě toho je ale také maminkou a oblíbenou maďarskou celebritou. I její Instagram obsahuje plno nejrůznějších reklamních postů, ve kterých se zaměřuje nejen na svou značku, ale také kosmetiku, zajímavá místa a nechává nahlédnout do svého rodinného i pracovního života.

IG: @hodipamela_official 

Foto: @hodipamela_official 

Festyinstyle

Festy je talentovaná  fashion travel blogerka, která žije v Budapešti a ve Vídni. Svůj blog Festyinstyle.blog.hu si založila v roce 2009 a údajně byla první blogerkou v Maďarsku věnující se módě a outfitům. Má za sebou spolupráci s předními značkami jako Gucci, Pucci, Cavalli, VERSACE, Iris van Herpen, GANT, Polo Ralph Lauren nebo Desigual show a na Instagramu má velice slušnou základnu fanoušků 234 tisíc! I když většinu svých příspěvků píše v maďarštině, naopak její fotky mluví samy za sebe…

BLOG: http://festyinstyle.blog.hu
YT: Festy in style
IG: @festyinstyle 

Foto: @festyinstyle 

Edina Kulcsar

Půvabná Edina je nejen influencerkou roku, ale také MissWorld2014! Modelka a televizní moderátorka se silnou základnou fanoušků na Instagramu – 291 tisíc! Úspěšná a krásná nastávající maminka, která patří v Maďarsku k nejvlivnějším celebritám a osobnostem na internetu!

IG: @edinakulcsar_official 

Foto: @edinakulcsar_official 

Inez Papp

Hned dvakrát za sebou se Inez stala v maďarské anketě Cosmopolitan Blogger Award miláčkem publika, které si ji zvolilo za nejoblíbenější blogerku. Natáčet svoje videa začala v roce 2014. Hned první video mělo úspěch a od té doby se zamilovala do YouTube. Věnuje se tématům životního stylu, módě, kráse, ale i DIY a nebojí se ani vážnějších témat ze svého dospívání. Na Instagramu ji sleduje 154 tisíc fandů a její YT ještě víc – přes 188 tisíc odběratelů! Inspiruj se jejím denním vlogem, které má sledovanost přes 454 tisíc zhlédnutí! A užij si maďarštinu. ;-)

YT: Inez Hilda Papp
IG: @inezhilda97 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.