24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Čerstvé šťávy snadno a rychle

06.04.2016

Spousta lidí se odšťavňovačům stále vyhýbá z několika důvodů. Složité čištění, málo prostoru v kuchyni, nedostatek času… Společnost Philips ale není světovou jedničkou v prodeji odšťavňovačů nadarmo, chápe naše potřeby, respektuje pohodlí a myslí na vyváženou stravu. Proč si oblíbíte šnekové odšťavňovače Philips Avance Collection?

Inovativní technologie

Když si nakoupíme ovoce a zeleninu na výrobu čerstvé šťávy, neočekáváme, že z toho polovina půjde do odpadu. Mnoho odšťavňovačů však oddělí pouze malé množství šťávy a potřebné živiny skončí v koši. Nový Šnekový odšťavňovač od Philipsu však disponuje technologií Micromasticating, díky níž vymačká až 90% šťávy z objemu ovoce. Šťáva navíc obsahuje více živin a vlákniny, proto je chutnější a plnější. Interní testy prováděné postupně s 1 000 g hroznového vína, jablek, ostružin, jahod, rajčat, vodního melounu, pomerančů a granátových jablek. 

Tento odšťavňovač zvládne i listovou zeleninu, bobulovité plody a bylinky. O bezpečnost však nemusíte mít strach, malý plnící otvor zaručí, že se při přípravě šťávy nezraníte. Je dokonce uzpůsoben tak, aby tam dítě nemohlo strčit celou ručičku. Také obsahuje dva bezpečnostní uzávěry, kterými bezpečnost ještě pojistíte.Philips Avance Collection

Prostor a design

Dalším důležitým kritériem při koupi odšťavňovače je velikost a design. Velké a neskladné věci často schováme někam do skříně a na jejich existenci v domácnosti mnohdy zapomeneme. Šnekový odšťavňovač Philips ale měří pouze 11cm na šířku, což z něj dělá ideálního pomocníka na kuchyňskou linku. Nádoba na odpad a uskladnění je plně integrována uvnitř, a proto zabírá minimum místa.

Díky krásnému designu se bude vyjímat například vedle kávovaru či varné konvice. Můžete ho tak mít stále na očích, což umožní každodenní pohodlné použití.Šnekový odšťavňovač

Jednoduché čištění

Jedno z největších „ne“ říkáme odšťavňovači z důvodu čištění. Představíme si desítky součástek, do kterých zaleze dužina, a my je jednotlivě drhneme kartáčkem. To se nám u tohoto šnekového odšťavňovače Philips nikdy nestane. Unikátní konstrukce bez sítka se dá jednoduše opláchnout tekoucí vodou. Snadno se rozloží a zase složí. Uvidíte, že je to stejně jednoduché, jako opláchnout hrníček. 

Šikovné vychytávky

Jistě vás na první pohled zaujme Drip stop funkce, která zabraňuje odkapávání mimo nádobku. Přední část, odkud teče šťáva, se jednoduše zamáčkne jako uzávěr a vy se tak vyhnete celé ulepené kuchyni. Výborná je také funkce předčištění, která vám umožní dostat z ovoce i poslední kapku, žádná potravina tak už nepřijde nazmar. Stačí zmáčknout jediné tlačítko a vnitřek odšťavňovače se pročistí a vy získáte chutný přídavek. Předčištění je skvělé i v průběhu odšťavňování, kdy máte pocit, že se dužina vrací. 

Model HR1897/30 obsahuje 2 filtry, díky kterým si určíte, jak moc dužinatou šťávu chcete mít. Černý filtr zajistí hladší výsledek a šedý připraví stejně chutnou verzi s dužinou.Čerstvé šťávy

Něco navíc

V balení dostanete navíc knihu 40 receptů, která obsahuje i informace o tom, jaké vitamíny a živiny daná šťáva obsahuje a jak je prospěšná našemu zdraví. Vlastníci iphonu si mohou stáhnout také aplikaci Healthy Drinks by Philips, která obsahuje různé recepty, nutriční informace i týdenní programy na zvýšení přísunu živin s ohledem na osobní cíle.

Chefparade

Food blogeři si mohou tento skvělý, nový odšťavňovač vyzkoušet na akci pořádané společně se školou vaření Chefparade, a to v pátek 22. 4. 2016 večer v Praze.  Ambasadorkou produktu je Kačí z My Cooking Diary. Kromě testování šnekového odšťavňovače Philips proběhne i soutěž "mystery box" a minikurz jarní očista ve studené kuchyni. Přihlášky můžete zasílat na email petra@chefparade.cz.

Více informací na http://www.philips.cz/odstavnovace.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.