24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Youtubeři testují dívčí beauty produkty

02.04.2016

Vtipných TAGů a výzev je na YouTube nespočet, v poslední době se ale rozmohl zvláštní trend. Kluci zkoušejí dívčí beauty produkty a baví tím miliony lidí. 

Jedním z nejznámějších světových youtuberů je Alfie Deyes se svým kanálem Pointless Blog, na kterém má již přes neuvěřitelných 5 miliónů odběratel. Někteří ho znají jako přítele Zoelly, jiní si ho oblíbili již v jeho začátcích, kdy hodně natáčel s Marcusem Butlerem.

Jeho první video v roce 2016 bylo testování podivných dívčích beauty produktů. Jeho podání bylo stejně komické, jako některé z daných produktů. Pokud jste od Alfieho ještě žádné video neviděli, tohle je ideální začátek. :)

Opravdovým "specialistou" na videa tohoto typu se stal Shane, který má dokonce sérii "Trying girl products". Momentálně má na svém kanále tři díly, ale najdeme u něj i videa ze série "Trying dumb beauty hacks". Shane má nyní již přes 6 a půl milionu odběratel. Užijte si jeho poslední video o beauty produktech, které začíná slovy: " Dneska vám ukážu, jaký jsem chlap." :)

Dalším známým youtuberem, u kterého jsme se mohli podívat na testování beauty produktů je Joey Graceffa. Joey je rozhodně výrazná a nezaměnitelná osobnost. Svědčí o tom jeho necelých 6 miliónů odběratelů. Při svém testování korejských beauty produktů byl natolik pečlivý, že některé z nich potom nemohl dostat dolů. To je ale asi riziko povolání, takže pokud plánujete podobné video, dobře si to rozmyslete. :)

Které video v poslední době pobavilo vás? :)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.