24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Česká Miss World překvapila moderátora KURÝRA

24.05.2016

Natálka Kotková je dívka mnoha talentů. Je autorkou blogu The Nattiness, se kterým získala titul Objev roku 2014. Titulů už má ale na svém kontě víc a posledním z nich je Česká Miss World 2016. Co prozradila druhá nejkrásnější dívka České republiky v online talk show KURÝR?

Moderátor Ondra Vodný už měl možnost vyzpovídat spoustu známých tváří blogerského světa, jako Shopaholic Nicol, A Cup of Style nebo Petra Lexu alias Hoggyho, který je také zpěvákem velmi úspěšné kapely Slza. Na paškál si vzal také Dominika Landsmana, který je autorem Deníčku moderního fotra nebo svého dlouholetého kolegu, Pavla Cejnara.

Tentokrát se s Ondrou svezla Natálka Kotková, autorka blogu The Nattiness, úspěšná youtuberka, ale hlavně Česká Miss World 2016. Který chlap by nechtěl sedět v blízkosti jedné z nejkrásnějších dívek republiky? Ondrovi se dokonce podařilo i pozvat ji na kávu. :)

Na konci cesty Ondra dočkal nečekaného zvratu, namísto Natálky fanoušků byl překvapený on. Zjistil totiž, že si s Českou Miss World nejen popovídá, ale také zasurfuje. A jak si s vlnami poradili? :)

Zdroj úvodní foto: instagram.com/natali_kot

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.