24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Chceš být krásná a oslňující? Víme jak na to!

29.5.2018

Určitě i tobě záleží na tom, jak vypadáš. My ženy už jsme zkrátka takové. Toužíme po dokonalosti, chceme být oslňující, přejeme si být neodolatelné. V současné době můžeme pro krásu udělat ledasco - od líčení přes oblečení až po doplňky.

A co ty? Taky se líčíš? Trávíš před zrcadlem dlouhé minuty a neodejdeš do chvíle, dokud nemáš pocit, že je tvůj look do posledního puntíku jednoduše perfektní? V tom případě jsi tady správně a následující řádky by ti neměly ujít. My totiž víme, jak k dokonalé kráse a oslňujícímu vzhledu dojít po dlážděné cestičce!

Zasloužíš si to nejlepší

A teď s rukou na srdci: jak vypadá místo, kde si den co den nanášíš make-up? Máš pro sebe vyhrazené místečko, kde se cítíš dobře, nebo své líčení vždycky sfoukneš někde ve stoje u zrcadla v koupelně? Pokud se přikláníš k té druhé variantě, pak věř, že si zasloužíš něco mnohem lepšího!

Proč by ses měla líčit někde „na stojáka“? Proč bys měla hledat ideální světlo? Proč bys měla nervózně přehrabovat v malé kosmetické taštičce, která díky tvé slabosti pro kosmetiku a nespočet líčidel praská ve švech a je naprosto nepřehledná? Pokud tě líčení baví a trávíš touto činností dost času, určitě bys pro sebe měla zajistit lepší podmínky.

Místo, které bude jen tvoje

Máš-li ve svém pokoji alespoň kousek místa navíc, pořiď si toaletní stolek. Tento kousek byl oblíbený již kdysi dávno, i když samozřejmě neměl takovou podobu, jakou má dnes. Ženy na něj ale nedaly dopustit, protože pro ně představoval místo, které bylo jen jejich. Toaletní stolky nejsou pro muže, tato doména patří výsostně jen nám, ženám.

V e-shopu therese.cz najdeš několik typů toaletních stolků, které si okamžitě zamiluješ. Vsadíme se, že v tobě ihned vyvolají dojem, že se hodí do pokoje pro princeznu. Zavři oči a představ si, jak k němu každé ráno usedáš a máš po ruce vše, co potřebuješ k dokonalému líčení. Už žádné stání, žádné přehrabování se v kosmetice, žádný ztracený čas navíc - jen pohodlí, přehlednost, praktičnost a design, který tě ohromí.

Od hlavy až k patě

Co by podle tebe nemělo chybět v pokoji žádné ženy a dívky? Určitě nad tím nemusíš dlouho přemýšlet a okamžitě do role nepostradatelného kousku volíš zrcadlo. A víš co? Máš pravdu! Pokud by něco v pokoji ženy nebo dívky chybět nemělo, pak je to dostatečně velké zrcadlo, ve kterém se uvidí od hlavy až k patě. A co ty? Máš ve svém pokoji takového společníka?

Pokud ne, je na čase to změnit. E-shop therese.cz kromě toaletních stolků nabízí i praktická a velká zrcadla, která se stanou estetickým i užitečným prvkem u tebe doma. Budeš si moci kdykoli zkontrolovat, jak vypadáš, jak působí líčení v kombinaci s oblečením a jestli se tebou zvolené šperky, pro jejichž skladování je šperkovnice jednoznačně "must have“, k celkovému looku hodí, nebo jestli to bylo sáhnutí vedle.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.