24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Oslnivá Janni Delér: Jsem ráda, že jsem se odhodlala začít. Blogování mi naprosto změnilo život!

28.5.2018

Janni Delér je blogerka a influencerka světového formátu. Jak se to pozná? Tahle usměvavá a půvabná hvězda sociálních sítí původem ze Švédska miluje kromě módy také cestování po celém světě a právě teď žije v Monacu. Její Instagram sleduje přes 1,3 milionu fanoušků a její blog Jannideler.com má vážně styl. Má za sebou také spolupráci se značkami jako Calvin Klein, Lee, Reebok, Maybelline, Nikon nebo River Island a získala i nejedno ocenění!

Je jí 25 let, je velkolepou hvězdou fashion světa i social medií a snoubenkou lyžaře Jona Olssona! Jedním z faktorů, které jí pomohly k úspěchu v social světě, byla její touha cestovat po celém světě a objevovat možnosti, které nabízí. Kromě Stockholmu žila v Londýně, Španělsku a momentálně zakotvila po boku svého přítele v Monacu. Svůj blog vypustila do světa v roce 2013 s myšlenkou zachytit na něm všechny svoje cesty, dobrodružství a sdílet je zároveň s celým světem. A přesně to se jí povedlo díky Instagramu, jedinečnému nástroji, s nímž její blog mohl on-line obletět celý svět.

Díky tomu si uvědomila, co je jejím snem. Nejen fotit outfity a cestovat po světě, ale mít dokonce svou vlastní značku, navrhovat oblečení a dávat svým nápadům konkrétní podobu. "Všechno to přišlo hrozně rychle, i můj blog, a já jsem moc ráda, že jsem se odhodlala začít. Naprosto mi to změnilo život a já z toho miluji každý okamžik,“ píše Janni na svém blogu. Ačkoliv vlastní módní značka na ni teprve čeká, to co sdílí se svými fanoušky, už samo o sobě je splněným snem. Téhle blogerce nikdy nechybí úsměv a nakažlivá dobrá nálada.

Kromě módy a cestování se s oblibou věnuje také beauty a lifestylovým tématům, kterými plní také svůj kanál na YouTube! Před kamerou působí sympaticky a se svým přítelem lyžařem Jon Olssonen @jonolsson1, který je také velice vlivný youtuber a milovník Instagramu, tvoří sehraný pár.

BLOG: Jannideler.com
YT: Janni Deler
IG: @jannid
FB: Janni Delér 

Jannina tvorba, zejména pak fotky a způsob života jsou silně inspirativní. A to i díky tomu, že svůj blog píše ve švédštině i angličtině. Dvakrát se ocitla také na titulce švédského časopisu Vecko Revyn a návrhářsky spolupracovala na módních kampaních Nelly Epic Spring a Nelly Icons, Mexico.

Jak se Janni Delér, její tvorba a fashion tipy líbí tobě? Poděl se s námi do komentářů o svůj názor a také o to, kdo ze zahraničních blogerek a osobností sociálních sítí inspiruje Tebe! ;-)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.