24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Chutná jako právě sklizené

20.03.2018

Grilovaná zelenina, smoothie, lehké ovocné moučníky... Nám všem je asi naprosto jasné, jak si pochutnat bez toho, aby to mělo devastující vliv na naši postavu. Ale kde teď brát čerstvé sezónní ovoce a lokální zeleninu? Přece v mrazáku!

Zaplaťpánbů za tuhle vymoženost, díky které máš vše potřebné pro rychlé a zdravé vaření když ne úplně po ruce, tak v nejbližší prodejně. Nemusíš se ani zdržovat krájením (a ještě riskovat úraz: známe to všechny, unavené, s jedním okem a prstem na telefonu, druhým si chystáme jídlo...) a máš jídlo opravdu za čtvrt hodiny na stole.

Domácí je nejlepší

Zmrazená zelenina a ovoce značky Dione jsou všechny (kromě exotického ovoce) českého původu. Sice si samozřejmě můžeš koupit i zahraniční produkci, ale plody ze zahraničí se sklízí nezralé a „dozrávají se“ (skutečně samy nedozrají, ale „jsou dozrávány“) až po cestě pomocí ne úplně přírodních metod – sluneční paprsky do kamionu dostanete jen těžko.  Suroviny použité v sáčcích Dione přirozeně rostou v Polabí a na Litoměřicku a zpracovávají se jen o kousek dál, ve středočeských Panenských Břežanech. Díky tomu mohou farmáři sklízet tu nejzralejší úrodu, která si díky rychlému zpracování zachová nejlepší chuť, vůni a obsah nutričních látek, vitamínů i minerálů. Zabalené a připravené na cestu do obchodů jsou tak už třeba za tři hodiny po sklizni.

Ke snídani smoothie, k večeři zelenina na másle

Dione nabízí pečlivě omyté a ke konzumaci připravené ovoce a zeleninu, zeleninové směsi, zmrzliny, dřeně a rychlou kuchyni. Při zpracování se nepoužívají žádné umělé konzervanty, barviva ani stabilizátory, není třeba: proces hlubokého zmrazení umožňuje zachovat vše podstatné, co má zdravá zelenina a ovoce mít. Novinkou v sortimentu je Smoothie: kombinace špenátu, ananasu, manga a jablka je ideální pro zdravé nastartování dne. K večeři si pak můžeš připravit další novinku – zeleninovou směs Na másle, obsahující kromě mrkve, hrášku, kukuřice a květáku také ochucené máslo. V exkluzivní krabičce dostaneš i recept.

Něco extra

Od loňska značka vyrábí také řadu Dione Extra. Sáčky této řady jsou průhledné, takže si můžeš hned v obchodě prohlédnout, jak ovoce nebo zelenina skutečně vypadá.  A většinou na ně dostaneš hned chuť. Stačí se podívat třeba na směs Minestrone, Ratatouille či Sombrero nebo jednodruhové Jahody plátek, Švestky půlené, Višně odpeckované, Dýně Hokaido anebo Kukuřice klasy řezy. Výrobky Dione seženeš normálně ve všech běžných potravinových řetězcích jako je například Albert, Billa, Kaufland nebo Tesco.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.