24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Perličky Loren Gray, patnáctileté megastar sociálních sítí!

19.03.2018

Foto: Inst @loren
Mladičká hvězda s vizáží panenky Barbie je důkazem toho, že na sociálních sítích jsou možné i zázraky! 9,6 milionu sledujících na Instagramu a na YouTube více než 2 miliony! To je dohromady víc, než má celá Česká republika obyvatel! Ještě mnooohem větší popularitu si ale získala na hudební aplikaci Musical.ly, kde má její účet přes 23 milionů fanoušků! A to takhle mladičká kráska z Pennsylvanie ještě neoslavila ani 16 let!

Co je na ní vlastně tak výjimečného? Co o ní ještě nevíš? Je to herečka, modelka, hudebnice a tanečnice a jedna vůbec z prvních osobností, která na globální aplikaci musical.ly vyrostla do obří slávy internetové celebrity. Nejznámější je právě pro své videoklipy, díky své okouzlující tváří a pro své charisma.

Že je talentovaná, dokazuje ve své hudební cover verzi Dua Lipy. Tento klip je v podstatě nejoblíbenějším videem na jejím kanálu s 5,8 miliony zhlédnutí.

Dalším velice oblíbeným je videjko, kde "rekonstruuje“ make-up, účes a outfit jednoho ze svých vůbec prvních videí na Musical.ly. :-) Má 5,5 milionů zhlédnutí!


Kdo vlastně je tahle mladičká internetová celebrita? Její skutečné jméno je Loren Grey Beech a pochází z obyčejné rodiny ze střední vrstvy. Její rodiče nejsou ani slavní a ani velice bohatí, takže její sláva je jen její zásluha a skvělá inspirace pro všechny, kdo se touží prosadit a být dobří v tom, co dělají. Na Musical.ly se přitom zaregistrovala v červenci 2015 a od té doby její popularity vystřelila raketovou rychlostí. Podílela se na natáčení videí také s dalšími slavnými youtubery jako je Baby Ariel, ale po hádce se rozešly.

Těžko říct, kolik peněz si dokáže díky svému obrovskému úspěchu, závratným číslům následovníků a reklamám na svých profilech vydělat, ale určitě je to víc, než vydělávají její rodiče. Kromě své práce na sociálních sítích spolupracuje s modelingovou agenturou LOOK a už spolupracovala s několika módními značkami. Navíc vypadá jako panenka Barbie, a to je dobrý základ pro úspěšnou modelingovou kariéru. ;-) Její vzhled je také očividně to, čím si získává popularitu na Instagramu.

Lze očekávat, že od ní uvidíme a uslyšíme ještě velké věci!

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.