24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Perličky Loren Gray, patnáctileté megastar sociálních sítí!

19.3.2018

Foto: Inst @loren
Mladičká hvězda s vizáží panenky Barbie je důkazem toho, že na sociálních sítích jsou možné i zázraky! 9,6 milionu sledujících na Instagramu a na YouTube více než 2 miliony! To je dohromady víc, než má celá Česká republika obyvatel! Ještě mnooohem větší popularitu si ale získala na hudební aplikaci Musical.ly, kde má její účet přes 23 milionů fanoušků! A to takhle mladičká kráska z Pennsylvanie ještě neoslavila ani 16 let!

Co je na ní vlastně tak výjimečného? Co o ní ještě nevíš? Je to herečka, modelka, hudebnice a tanečnice a jedna vůbec z prvních osobností, která na globální aplikaci musical.ly vyrostla do obří slávy internetové celebrity. Nejznámější je právě pro své videoklipy, díky své okouzlující tváří a pro své charisma.

Že je talentovaná, dokazuje ve své hudební cover verzi Dua Lipy. Tento klip je v podstatě nejoblíbenějším videem na jejím kanálu s 5,8 miliony zhlédnutí.

Dalším velice oblíbeným je videjko, kde "rekonstruuje“ make-up, účes a outfit jednoho ze svých vůbec prvních videí na Musical.ly. :-) Má 5,5 milionů zhlédnutí!


Kdo vlastně je tahle mladičká internetová celebrita? Její skutečné jméno je Loren Grey Beech a pochází z obyčejné rodiny ze střední vrstvy. Její rodiče nejsou ani slavní a ani velice bohatí, takže její sláva je jen její zásluha a skvělá inspirace pro všechny, kdo se touží prosadit a být dobří v tom, co dělají. Na Musical.ly se přitom zaregistrovala v červenci 2015 a od té doby její popularity vystřelila raketovou rychlostí. Podílela se na natáčení videí také s dalšími slavnými youtubery jako je Baby Ariel, ale po hádce se rozešly.

Těžko říct, kolik peněz si dokáže díky svému obrovskému úspěchu, závratným číslům následovníků a reklamám na svých profilech vydělat, ale určitě je to víc, než vydělávají její rodiče. Kromě své práce na sociálních sítích spolupracuje s modelingovou agenturou LOOK a už spolupracovala s několika módními značkami. Navíc vypadá jako panenka Barbie, a to je dobrý základ pro úspěšnou modelingovou kariéru. ;-) Její vzhled je také očividně to, čím si získává popularitu na Instagramu.

Lze očekávat, že od ní uvidíme a uslyšíme ještě velké věci!

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Nové blogy

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.