24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Startují Czech Blog Awards! Nominace pro nový ročník odstartovaly

10.10.2016

Kdo by to byl před pár lety tušil, že anketa Czech Blog Awards, která vyhlašuje nejoblíbenější Blogerky a Blogery roku oběhne celý internet, zasáhne milióny čtenářů i diváků, že se finálový večer stane nejočekávanější událostí roku.

Stejně jako roste česká blogová scéna, stává se i anketa Czech Blog Awards stále sledovanější a oslovuje čím dál tím širší publikum.

Nejoblíbenější Blogerka se bude volit v kategoriích: Beauty, Fashion, Life, Food, Objev roku a Video Blogerka roku. Nejoblíbenější Bloger bude zvolen ve dvou kategoriích, a to Bloger roku a Video Bloger roku.

Vítězové ročníku 2015
Historicky prvním vítězem titulu Bloger roku se stal Deníček moderního fotra, mezi Video Blogery vyhrál Petr Lexa známý jako Hoggy. Svůj titul obhájily již třetí rok A Cup of Style (Fashion) a Petra Lovely Hair (Beauty). Food blogerkou ročníku 2015 se stala populární Kitchenette, Video Blogerkou roku Shopaholic Nicol. Mezi novými tvářemi blogové scény, tedy kandidátkami v kategorii Cosmo objev roku, získala prvenství My Cooking Diary a v kategorii life bodovala Tereza in Oslo.

Czech Blog Awards 2016 živě
Novinkou letošního ročníku bude i streamované vysílaní.

Průběh ankety, nominací to začíná

Průběh ankety je rozdělen do několika fází. Od 10. 10. 2016 probíhají nominace blogů na stránkách www.BlogerkaRoku.cz a www.BlogerRoku.cz. Na ně 24. 10. 2016 naváže samotné hlasování do TOP 10, následované hlasováním o absolutní pořadí. To bude vyhlášeno na finálovém večírku v Hudebním divadle v Karlíně 23. 11. 2016.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.