24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Vyzkoušeli jsme bělící pastu Opalescence! Jak uspěla?

09.10.2016

Protože krásný úsměv je snem každé z nás a zdravé a bílé zuby jsou jeho základem, rozhodli jsme se vyzkoušet bělící zubní pastu Opalescence. Jak v recenzi uspěla?

Bělení zubů je možné několika způsoby a v různých cenových relacích. Většina z nás dá ale přednost rychlému, pohodlnému a co nejlevnějšímu řešení. Právě s ohledem na tyto požadavky jsme se rozhodli, že vyzkoušíme bělení pomocí zubní pasty.

Po průzkumu na internetu a na e-shopech nabízejících bělící přípravky, jsme zvolili zubní pastu Opalescence, která sklidila velmi dobré recenze a někteří ji dokonce nazývají jedničkou mezi bělícími zubními pastami. Z toho důvodu jsme byli velmi zvědaví, jak se pasta osvědčí nám.Bělící pasta OpalescencePro koupi jsme zvolili e-shop nazuby.cz, který má vysoké hodnocení Heureky, nabízí pastu za velmi dobrou cenu a navíc slibuje dodání zboží do druhého dne.

Bělící pasta Opalescence opravdu do druhého dne přišla a dokonce jsme k ní dostali i dárek v podobě malé zubní pasty. Doručení tedy proběhlo opravdu na jedničku.Bělící zubní pasta OpalescenceZ balíčku na nás vykouklo velmi pěkné balení, které se vyjímá v každé koupelně a zvláště my ženy dokážeme tyto maličkosti ocenit. :) Vůně pasty je příjemná, osvěžující a silně mentolová, tím pádem je svěží dech po vyčistění naprostou samozřejmostí.

Tato pasta slibuje viditelné vybělení bez abraze (poničení) zubní skloviny, zvýšenou ochranu skloviny, rychlé a účinné uvolňování fluoridů a aktivní působení proti vzniku zabarvení zubů. Zároveň má odstraňovat povrchové pigmentace a minimalizovat vznik zubního kamene.OpalescenceJiž po několika použitích jsme vypozorovali opravdu viditelnou redukci pigmentových skvrn na zubech a zhruba po týdnu máme pocit, že jsou zuby i celkově bělejší. Z účinků jsme opravdu příjemně překvapeni, a jsme zvědaví, jakého efektu dosáhneme například po měsíci.

Z důvodu našeho nadšení tímto produktem, jsme se rozhodli připravit pro vás soutěž o tuto bělící zubní pastu značky Opalescence, abyste mohli její účinky vyzkoušet na vlastní kůži... Nebo raději na vlastní zuby. :) 

My se těšíme na bělejší zuby a vy se již brzy můžete těšit na zajímavou soutěž.

Komentáře

Veronique beauty 09.10.2016 9:28

Budete mít i nějaké fotografie před a po?

Blogerky.cz 10.10.2016 9:14

Veru, děkujeme za dotaz. Zhruba po měsíci testování přidáme fotku rozdílu. Každopádně už teď pozorujeme celkem viditelné změny.

Veronique beauty 10.10.2016 13:16

Super Díky za odpověď

Bube 12.10.2016 5:13

Tak na to se těším.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.