24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Vyzkoušeli jsme bělící pastu Opalescence! Jak uspěla?

09.10.2016

Protože krásný úsměv je snem každé z nás a zdravé a bílé zuby jsou jeho základem, rozhodli jsme se vyzkoušet bělící zubní pastu Opalescence. Jak v recenzi uspěla?

Bělení zubů je možné několika způsoby a v různých cenových relacích. Většina z nás dá ale přednost rychlému, pohodlnému a co nejlevnějšímu řešení. Právě s ohledem na tyto požadavky jsme se rozhodli, že vyzkoušíme bělení pomocí zubní pasty.

Po průzkumu na internetu a na e-shopech nabízejících bělící přípravky, jsme zvolili zubní pastu Opalescence, která sklidila velmi dobré recenze a někteří ji dokonce nazývají jedničkou mezi bělícími zubními pastami. Z toho důvodu jsme byli velmi zvědaví, jak se pasta osvědčí nám.Bělící pasta OpalescencePro koupi jsme zvolili e-shop nazuby.cz, který má vysoké hodnocení Heureky, nabízí pastu za velmi dobrou cenu a navíc slibuje dodání zboží do druhého dne.

Bělící pasta Opalescence opravdu do druhého dne přišla a dokonce jsme k ní dostali i dárek v podobě malé zubní pasty. Doručení tedy proběhlo opravdu na jedničku.Bělící zubní pasta OpalescenceZ balíčku na nás vykouklo velmi pěkné balení, které se vyjímá v každé koupelně a zvláště my ženy dokážeme tyto maličkosti ocenit. :) Vůně pasty je příjemná, osvěžující a silně mentolová, tím pádem je svěží dech po vyčistění naprostou samozřejmostí.

Tato pasta slibuje viditelné vybělení bez abraze (poničení) zubní skloviny, zvýšenou ochranu skloviny, rychlé a účinné uvolňování fluoridů a aktivní působení proti vzniku zabarvení zubů. Zároveň má odstraňovat povrchové pigmentace a minimalizovat vznik zubního kamene.OpalescenceJiž po několika použitích jsme vypozorovali opravdu viditelnou redukci pigmentových skvrn na zubech a zhruba po týdnu máme pocit, že jsou zuby i celkově bělejší. Z účinků jsme opravdu příjemně překvapeni, a jsme zvědaví, jakého efektu dosáhneme například po měsíci.

Z důvodu našeho nadšení tímto produktem, jsme se rozhodli připravit pro vás soutěž o tuto bělící zubní pastu značky Opalescence, abyste mohli její účinky vyzkoušet na vlastní kůži... Nebo raději na vlastní zuby. :) 

My se těšíme na bělejší zuby a vy se již brzy můžete těšit na zajímavou soutěž.

Komentáře

Veronique beauty 09.10.2016 9:28

Budete mít i nějaké fotografie před a po?

Blogerky.cz 10.10.2016 9:14

Veru, děkujeme za dotaz. Zhruba po měsíci testování přidáme fotku rozdílu. Každopádně už teď pozorujeme celkem viditelné změny.

Veronique beauty 10.10.2016 13:16

Super Díky za odpověď

Bube 12.10.2016 5:13

Tak na to se těším.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.