24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Dělám si srandu sama ze sebe a občas se i ponižuju, říká DOMI Novak

13.11.2016

Domča je jednou z YouTube stálic, které jsou aktivní již několik let a každým měsícem se vyvíjejí jak obsahově, tak kvalitou zpracování. Je to velmi pozitivní člověk a ve svých videích se snaží tuto energii předat dál. Co nám o sobě prozradila DOMI Novak?

Domi, jak ses dostala k natáčení? Kdy Tě poprvé napadlo být součástí české YouTube scény?
Já jsem se k tomu tenkrát dostala díky chlapecké skupině One Direction. Natáčela jsem videa na tuhle tématiku, spíše parodie (ne utahující si ze skupiny, ale spíše přehnané „fanouškovství“) a HODNĚ rychle se to chytlo. Tenkrát mě všechny ty 1D facebookové skupiny sdílely a čekaly, kdy zase něco takového natočím. Později jsem svou tvorbu rozšířila na další témata.

ROK 2013 MŮJ DEN S ONE DIRECTION:

Vzpomeneš si na své začátky? Co pro Tebe bylo nejtěžší?
Vzpomenu. Nenatáčela jsem „jen tak něco“. Hned první videa musela mít scénář a měla mít zápletku/děj. Nejtěžší vždycky bylo natočit to tak, jak jsem si to představovala. Samozřejmě mi to nikdy nevyšlo, vždycky to vypadalo o dost hůř. :-D

Setkala ses i s negativními ohlasy ze svého okolí? Jak se vyrovnáváš s hejty?
Když jsem začínala, měla jsem tak 50 % ohlasů negativních. Bylo to téma kontroverzní – buď jste je měli rádi, nebo ne. A někteří v tom ani nehledali nic víc než to, že „jsem šílená“ fanynka, když něco takového vydám. :-D Ale mě to bavilo a já mám ráda „šílená videa“. :) Dnes se to naštěstí už pohybuje převážně v kladných komentářích, nicméně ti, kteří vás nemusí, se také třeba pod má videa nevyjádří, a já to tím pádem nevím. :)Domi NovakJsi hodně kreativní. Věnuješ se kreslení i módnímu návrhářství. Zahrnuje tyto věci i Tvé vysněné zaměstnání?
Popravdě myslím, že se i tímhle směrem vydám, rozhodně se do toho plánuju už od příštího roku vrhnout. Letos dopíšu bakalářku, příští rok ji snad obhájím a pak jdu na to! :-D Chci se věnovat jak módnímu návrhářství, tak kreslení jako takovému – umění, malování obrazů,… Ale miluju i takové „Disney kresbičky“.Disney Katy Perry

Už sis někdy ušila nebo nechala ušít oblečení, které jsi sama navrhla?
Zatím jen jednou. A to pouze za účelem Vánočního videa 2015. Točila jsem FROZEN (Ledové království) video, kde jsem si nakreslila módní návrhy a následně se švadlenou dala dohromady. Jak miluju kreativitu, tak jsem si měsíc vyráběla i všechny kulisy. A na těch kostýmech jsme dělaly od ledna do prosince. Ačkoli nejsou tak náročné, tak časově to lépe nevyšlo. Video sice nemá nějakou promyšlenou myšlenku, kterou bych něco sdělovala, je to spíše na koukání. Asi jako LOOKBOOK. 

Co nejraději nosíš? Jak bys popsala svůj styl?
Miluju kovbojský styl. Takový ten „zmodernizovaný“. Ačkoli nevlastním vyloženě kovbojské kousky, z toho co nakoupím třeba v H&M nebo Gatu, to parádně doladím do té podoby, o které mluvím. V zimě tuhle variantu bohužel dohromady nedám, jelikož zahrnuje převážně kraťasy, košile, slaměné klobouky, které seženete třeba v Claires (pořád mluvím o stylové, NOSITELNÉ, variantě). To, co přesně popisuji, jsem ztvárnila ve videu. Je o mém tetování, kde se celá nakreslím i v mém oblíbeném prostředí a v tom „kovbojském“.Kovbojský styl Inspiruješ se také ostatními blogy a vlogy? Které blogerky ráda sleduješ?
Před třemi lety bych řekla, že ano. Tenkrát to byla Bethany Mota, ale poslední dva roky už vůbec. Asi jsem konečně přišla na to, že nebudu koukat po ostatních, ale budu sama přemýšlet. Nicméně pořád v sobě mám zakořeněné takové expresivní prvky, které do videí strkám. Tak doufám, že se u mě (snad) nudného dlouhého kecání nedočkáte. Nicméně vím o výjimkách, které holt nejdou jinak.

Máš nějaké horké favority na vítěze letošních Czech Blog Awards?
Blogy jdou teď už trošku mimo mě. Znám asi jen Život podle Lucie, která píše skvělé články s Holanďanem, a já se pořád směju. Koukám více na videa a za loňský rok jsem tipovala Shopaholic Nicol a fakt vyhrála. Letos z holek opravdu netuším. Ale kluci a videa – to je moje! Obecně miluju spíš tvorby kluků, protože mi jsou svou tematikou blíže. Skoro mi přijde, že točím až taková videa na klučičí styl. Dělám si srandu sama ze sebe a občas se i ponižuju – to by přece „dáma v mém mladém věku“, neměla na internet vůbec dávat! Mám přeci působit solidně a inteligentně! No, ale to by ta videa přece nebyla tolik zábavná. :)

Fandím MadBros, Hoggymu (ačkoli teoreticky přesídlil jinam), Vaďákovi, Vidrailovi a Kovymu. Pro mě NEJLEPŠÍ JEDINCI! Hlásím se k jejich obsahu!

Jaké jsou Tvé cíle ohledně YouTube?
Já doufám, že jednou budu moci na svém YouTube prezentovat právě své nové módní kolekce, módní návrhy, nebo kresby a malby. :) Je podle mě dobré umět něco víc, než jenom zapnout „record“ a vyprávět, co jsem si koupila.Kresba - Domi Novak Je nějaké životní motto, kterým se řídíš?
Mám jich několik a těma se fakt řídím. První je: „Ať si myslíš, že něco dokážeš, nebo nedokážeš, pokaždé budeš mít pravdu.“ – naučila jsem se říkat, že to dám! „Všechno se děje z nějakého důvodu, A VŽDY TO JE VE TVŮJ PROSPĚCH.“ To je hodně extrémní pozitivní myšlení, na které jsem přišla díky filmu Tajemství. A to tak, že když se vám stane něco fakt hrozného, nepříjemného, tak se v tom snažím najít to, že to je tak správně. Je to hodně těžké, zkoušela jsem to mnoha lidem vysvětlit, ale oni prostě nevidí nic dobrého na tom, když se jim ztratí mobil, ukradnou jim peněženku a přijde jim výzva od exekuce. :-D Jak říkám, je to běh na dlouhou trať, ale jde to. :-D

Domčo, moc Ti děkujeme za rozhovor a přejeme ať se Ti daří. :)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.