24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Vánoční dárky od srdce jsou ty nejlepší vůbec

11.11.2016

Snad každý miluje dárky. Těšíte se, co bude ve zdobeném obalu a ta radost, když dostanete něco, co jste si přáli je zkrátka nezaměnitelná. Dárky, ve kterých dáváme také kus sebe potěší vůbec nejvíce.

S dárky se nepereme jen o Vánocích, ale v podstatě celoročně. Narozeniny, svátky, výročí, Valentýn a tak dále. Z tohoto koloběhu zkrátka nikdy nevyjdeme a často nám pak dochází inspirace. Většina z nás se ale i nadále snaží o originalitu a nerada se smíří s tím, že prostě koupí kosmetický balíček nebo poukázku na oblečení.

Nejlepší dárky jsou ty, které dokáží nejen udělat radost, ale také dojmout, připomenout společné chvíle, zachovat vzpomínky, zkrátka zasáhnout obdarovaného nějakou přidanou hodnotou. Právě takové jsou foto dárky. FotohrnekMožnost vytvořit si originální hrníčky všech možných tvarů, velikostí a barev nabízí fotohrnky.cz. Nejen, že můžete na hrnek nechat natisknout společnou fotografii spolu s oblíbeným citátem, mottem nebo třeba hláškou, které se často společně zasmějete. Také můžete po svém navrhnout magický hrnek, který po naplnění horkým nápojem odkryje váš originální potisk.Magický hrnekU hrníčků to ale nekončí. Vlastním potiskem můžete ozdobit také měkoučký ručník, termosku, roztomilý polštářek, malý kalendář nebo také dlažice a kameny.TermoskaKromě velkého výběru předmětů, které si přetvoříte k obrazu svému, nabízí fotohrnky.cz také velmi krátkou dobu výroby i možnost expresního dodání do druhého dne. Produkty jsou také certifikovány na zdravotní nezávadnost. Nyní s emůžete zúčastnit právě probíhající soutěže. :)

Tak na nic nečekejte a vyberte pod stromeček něco od srdce na fotohrnky.cz. Fotohrnky

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.