24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Dokonalé pláže a super jídlo. Kam letos vyráží na dovolenou blogerky?

03.05.2017

Hledali jsme pro vás nejlepší místa, kde letos zažijete skvělé dobrodružství v nádherné přírodě s luxusním počasím. Přečtěte si, na která místa v Řecku a v Bulharsku vyrazit, abyste zažili opravdu nezapomenutelnou dovolenou.

Plavání se želvami
Už jste někdy plavali ve vodě se želvami? Na řeckém ostrově Zakynthos je to možné! V zátokách Laganas a Gerakas se totiž rozmnožují vzácné karety obrovské, které můžete běžně potkat při plavání v křišťálové vodě. Kromě nádherných pláží a úžasného lesního porostu se strmými skálami na ostrově kvete spousta květin, díky kterým voní vzduch jasmínem, cypřišem a divokými orchidejemi. Ostrovu se proto někdy přezdívá „květina východu“ nebo „ostrov vůní“.

Divoká příroda a tyrkysové moře
Další z řeckých ostrovů – Kefalonie – je známý svou divokou a nespoutanou přírodou, kterou doplňují magická místa, jako jsou tiché kláštery a benátské hrady tyčící se nad mořem, bujné lesní porosty a tyrkysové moře. Vyrazte na opuštěný konec tohoto ostrova a zažijte klid a sílu přírody v její nejčistší podobě. V kombinaci se skvělým řeckým jídlem a pitím si užijete dovolenou plnou relaxace a skvělých zážitků.

Nekonečné pláže se zlatavým pískem
Pobřeží Černého moře je známé svými dlouhatánskými a širokými plážemi se zlatavým jemným pískem a průzračně čistou vodou, která se třpytí pod majestátným pohořím s bujnou zelení. Voda Černého moře má navíc vysoký obsah minerálů, vaše pleť a vlasy díky pobytu v léčivé vodě budou vypadat zdravěji než jindy. Vyrazte proto do Bulharska do okolí města Burgas a užijte si nádhernou dovolenou. Kromě krásné přírody, přijatelných cen na vás čeká také bulharská kuchyně plná rozmanitých chutí, v nichž se mísí středoevropské, ruské a balkánské vlivy.

Obyčejné radosti na hranici Řecka a Turecka
Nádherné vesničky ukryté v horských masivech, nádherné opuštěné pláže a průsvitné moře oddělující Řecko a Turecko. To vše na váš čeká na malebném ostrově Karpathos, který nabízí klid, krásnou přírodu a spoustu možností k vodním sportům i turistice. Svahy voní borovicemi, bylinami a citrusy, a pokud budete mít štěstí, narazíte ve vesničkách na místní ženy v tradičních pestrobarevných oděvech.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.