24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Eliška Bučková: Přála bych si, abych jednou měla tak krásné manželství a děti, jako mají moji rodiče

09.08.2018

Foto: Eliška Bučková
Modelka a Česká Miss 2008 Eliška Bučková je tak trochu netradiční královna krásy. Velkou zásluhu na tom má její partner Jakub Vágner, který ji přivedl k rybaření, ale také do míst na světě, kam se často lidská noha ani nedostane. Jak se jim podařilo skloubit jejich protichůdné světy? Užijte si rozhovor o tom, jak si Kuba Elišku „ulovil“, o jejich nebezpečných výpravách za rybařením, dětských táborech, o společných nákupech oblečení, dokonalé rodině i Instagramu. 😉
 

Ahoj Eliško, jsme moc rádi, že s Tebou můžeme udělat tento rozhovor a zeptat se Tě na několik otázek. 😊Působíš jako energická a inspirativní žena, která prošla určitou proměnou svého života a stylu. Samozřejmě tím máme na mysli tvůj vztah s Jakubem Vágnerem, který Tě nepochybně nadchl pro svět rybaření. Můžeš nám k tomu povědět víc?
Ta největší změna přišla asi v tom, že jsem si našla partnera, který neholduje chození do společnosti a dává přednost pobytu v přírodě a rybám. Díky němu mám možnost cestovat do míst, kam se kolikrát lidská noha ani nedostane. Jsou to místa, kde je panenská příroda, žádný signál, kolikrát žádná civilizace. Také jsem se naučila rybařit a vnímat jiné hodnoty života.

Foto: Eliška Bučková

Jak Ti skutečně vztah s Jakubem změnil život? Jak vypadal Tvůj život před a po? 😊
No...😅 Luxusní hotely jsem musela vyměnit za stan.🙂 A život v Praze jsem rozšířila o druhý domov u jezera na Katlově, je to příjemný extrém, když mám Prahy plné zuby, prchám na Katlov. :) A poprvé v životě vím, jak je náročné dostat sumčí sliz z oblečení.🙂

Jak jsou dohromady svět modelky, České Miss 2008 a profesionálního rybáře? Na první pohled je to dost neobvyklé spojení. Jak se vám podařilo tyto světy skloubit? Bylo to těžké?
Těžké to je stále, není to o modelingovém světě a rybářském světě, modeling je pro mě práce a v soukromí jsem normální holka s běžnými starostmi, spíš je to o povaze člověka. Já jsem z velké rodiny a vždycky u nás bylo veselo, takže mám ráda společnost a kolektiv lidí. Kuba je spíše introvert a společnost vůbec nevyhledává a raději jede na ryby. Takže ho do toho nenutím a do společnosti vyrážím sama nebo s kamarádkami. Někdy mě to mrzí, ale prostě jsem si takového partnera našla a měnit ho nemá smysl.:)

Foto: Eliška Bučková

Jak jste se s Jakubem seznámili a jaké byly Vaše partnerské začátky?
Seznámili jsme se v ateliéru fotografa Jakuba Ludvíka, který mě oslovil s nabídkou na focení kalendáře v Amazonském pralese a Kuba nás měl průvodcovat. Tam přeskočila jiskra, ale já jsem, co se týče vztahů, dost opatrná a trvá mi, než se “nechám ulovit”, takže mě Kuba “lovil” půl roku, než jsem mu dala první pusu.☺️

Co pro Tebe rybaření znamená? Považuješ se za opravdovou rybářku?
To ne, nepovažuji. Rybařím ráda, když je hezké počasí nebo na expedicích, ale je to pro mě spíše zpestření než vášeň. Obdivuji rybáře, kteří s nadšením vyráží chytat ryby i za pochmurných a deštivých dní a sedí u prutů několik hodin.

Zdá se, že se s Jakubem v životě vzájemně inspirujete. Z Tebe je nadšená rybářka, jak to má ale naopak Jakub s módou a světem modelingu? Funguje ten zájem i obráceně? 😊
Máme to rozděleno – já jsem módní guru v běžném a společenském životě a on na expedicích a na rybách. Byl se mnou nakupovat oblečení PRO NĚHO!!! pouze jednou a bylo to takové utrpení, že jsem si odhadla jeho velikost a kupuji mu oblečení sama. Naštěstí je Kuba ten typ, který si oblékne to, co mu nachystám. Ale jsem ve výběru střídmá, nenutím ho nosit výstřední výstřelky módy. :)

Foto: Eliška Bučková

Jaký máš svůj nejsilnější zážitek z rybaření, ať už pozitivní nebo negativní? Šlo Ti při něm někdy o život? 
Musím říct, že po celou dobu cestování a rybaření s Kubou jsem se nikdy necítila ohrožená. A to jsem prodělala v Amazonii chřipku Dengue i raftovala ve vysokém stupni peřejí nebo jela 150 km po divočině na koních v Mongolsku. Prostě mu věřím a vím, že by mě nikdy nevystavil nebezpečí. Proto mi rovnou řekl, že například do Konga by mě s sebou nevzal, tam je to riziko obrovské.

A máš svůj osobní rekordní úlovek?
Můj osobní rekord mi závidí kdejaký rybář, byla to Arapaima v Amazonii, měla přes 2 metry a 130 kg. Vtipné je, že je to také moje první ryba v životě. :) 

Chystáte s Jakubem třeba nějaký společný projekt?
Jeden už máme. Pořádáme v létě rybářský tábor pro děti. Letos jsme měli druhý ročník a opět velmi úspěšný. Je to vlastně projekt, který jsem si na začátku vymyslela, abych se na Katlově přes léto neunudila a následně jsem zjistila, že to je ta práce, která mě baví a ve které jsem, myslím si, dobrá. Připravuji jej celý rok a samotný 4 turnusový tábor je pro mě spíše za odměnu. Dále máme v plánu společné přednášky o cestování, on z pohledu muže a já z toho svého.

Foto: Eliška Bučková

A jaké máte letos cestovní plány? Chystáte se na nějakou dobrodružnou expedici? 
Teď na konci srpna nás čeká opět Amazonie a možná se tam vrátíme ještě v listopadu. Máme oba stále dost práce v Čechách, tak to musíme nějak skloubit.

Co pro Tebe znamenala soutěž Česká Miss? Jaké na ni máš vzpomínky a jak Tě v životě ovlivnila? 
Byla to krásná etapa v mém životě, která mě mnohé naučila, byla to doba, kdy modeling byl o focení, přehlídkách, natáčení, účasti v různých pořadech a talkshow....Ne jako dnes, kdy vládnou světem sociální sítě a modeling je v tomto ohledu jednodušší.

Eliško, Ty vypadáš stále skvěle, i když je o Tobě známo, že už třeba líčení nebereš tak vážně a nebojíš se vyjít ven i ve své přirozené ženské kráse. Co děláš pro to, aby ses udržela v kondici a pořád dobře vypadala? Můžeš nám dát třeba nějaké tipy, jak na to? 😊
Moc děkuji za kompliment, no, dělám, co můžu. :) Ale pravdou je, že když dávám pleti na Katlově nebo výpravách odpočinout a nic na ni nepatlám, tak je to znát. Hlavně s ohledem na to, jakou jsem dělala a částečně ještě dělám práci v modelingu. Co se údržby týče, základ je kvalitní odlíčení pleti a výrobky, které mi vyhovují. Já například nemusím obličejové krémy a používám olej Marula, také pleť zbytečně neopaluji a raději se namažu samoopalovákem. :)

Foto: Eliška Bučková

Na Instagramu máš více než 92 tisíc odběratelů. Co pro tebe znamenají sociální sítě a možnost jejich prostřednictvím ovlivňovat a inspirovat svoje fanoušky?
Baví mě fotit a hrát si s barevností fotek. Baví mě účty o módě, kde se nechám ráda inspirovat s kombinací oblečení. Ale nebaví mě závislost na sociálních sítích, kterou většina lidí má a samozřejmě hloupé komentáře, i po těch letech mě někteří lidé dokáží zvednout ze židle.

I Jakub má na Instagramu slušnou základnu fanoušků. Probíráte společně, co na Instagramu postovat, nebo co ze svého soukromí ještě sdílet, a co už ne?
Kuba Instagram nechtěl, říkal, že je to blbost a neví, proč by si jej měl zakládat, tak jsem mu to vysvětlila s tím, že když do toho nechce investovat svůj čas a energii, budu mu jej vést já. Tak jsem mu půl roku budovala základy, postovala, fotila fotky...No a dnes tomu propadl taky, takže si jej vede sám a často je na něm víc než já, tak občas trošku lituji, že jsem jej do toho navezla.😅

Koho ty sama sleduješ na sociálních sítích? Máš oblíbené youtubery a instagramery – na domácí scéně nebo v zahraničí, kteří tě inspirují?
Youtubeři jdou úplně mimo mě, nesleduji žádného, nemám k tomu důvod, prostě to šlo mimo mě...Na Instagramu sleduji módní blogy, zahraniční rybářky, inspirativní recepty, trendy v líčení a pár zpěvaček.

Prozradíš nám, s kým na Instagramu právě spolupracuješ?
Mám letitou spolupráci se značkou Xentan, od nového roku se značkou pro pejsky Beaphar a doplňky stravy pro ženy Ladylab.
Se mnou je to na spolupráci složitější, nedoporučuji nic, co bych sama nepoužívala nebo s tím nebyla spokojená. Nejdříve produkty od dané firmy testuji a na základě mojí spokojenosti pak buď uzavřu, nebo neuzavřu spolupráci. 

Kolik času denně Ty sama zhruba strávíš na sociálních sítích?
Když nemám pracovní frmol, tak dost. Když mám program, tak minimálně. :)

Co nebo kdo Tě v životě hlavně inspiruje? 
Moji rodiče a sourozenci. Mám dokonalou rodinu, kterou miluji až za hrob a je to pro mě ten největší dar v životě. Díky nim si často říkám: “Pane Bože, já jsem určitě Tvoje oblíbenkyně, protože jinak si neumím vysvětlit, že mám tak skvělou rodinu.”

Foto: Eliška Bučková

Máš svoje osobní tipy, jak být v životě úspěšná?
Myslím si, že když člověk po něčem opravdu touží, žije v pravdě a lásce a dělá všechno proto, aby toho dosáhnul, tak se mu to podaří.

Co je pro Tebe v životě nejdůležitější?
Moje rodina, aby byli zdraví a spokojení. A víra v Boha, ta mi dodává hodně sil.

Co Ti dělá v životě největší radost? Co Tě nejvíc baví?
Radost mi prozatím dělají naše dvě čivavky, trávím s nimi dost času, protože Kuba hodně cestuje a jsou to moje chlupatá štěstíčka. :) A miluji naše Strážnické tradice, kroje, folklor, cimbálovku – to je moje srdcovka. :) Když si v Praze pustím cédéčko naší cimbálovky, moje srdíčko se tetelí blahem. :)

Kde Tě mohou fanoušci vidět nebo potkat? Chystáš nějakou akci pro veřejnost, nebo Tě mohou vidět někde rybařit? 😊
Mám v plánu hodně aktivit, informuji o nich na svém Instagramu, tak až se něco bude blížit, určitě to tam najdete. :)

Máš nějaký tvůrčí nebo osobní sen, který si toužíš v blízké době splnit?
Mám, přála bych si, abych jednou měla tak krásné manželství a děti, jako mají moji rodiče.

Kde se vidíš za pět nebo deset let? Chceš zůstat u módy, nebo máš nějaké jiné představy a sny?
To nevím.:) Naposled jsem tuto otázku dostala, když jsem vyhrála miss, to mi bylo 18 a odpověděla jsem, že za 5 let budu mít tak tři děti. No, za rok mi bude 30 a mám dvě čivavy.😂 Takže raději se už nedívám tak daleko. :)

Chtěla bys vzkázat něco našim čtenářům a svým fanouškům?
Ať jsou šťastní a spokojení sami se sebou, protože dokonalí nejsme nikdo a život, který jsme dostali, je obrovský dar a času máme málo. Tak ten svůj čas prožijte v lásce a radosti.❤️

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.